Установка Mac OS на MacBook.

Безліч ситуацій існує для того, щоб встановити Mac OS на MacBook. Можливо, це пов'язано з уповільненням функціонування комп'ютера або з продажем пристрою. Або ж, після того як було потрібно перевстановити Mac OS на MacBook, Ви вирішили повернутися до початкової системі. Взагалі, можна знайти безліч причин. Перевстановлення Mac OS на MacBook процес нескладний і не займає багато часу. Стаття докладно описує способи, щоб установка Мак ОС на MacBook, стала безсумнівно простим заходом.

Отже, перш ніж встановити Мак ОС на MacBook, потрібно зберегти необхідну інформацію на зовнішні носії або скористатися хмарним сховищем. До того, як перевстановити Мак ОС на макбук, краще не тільки вивантажити необхідні Вам дані, але і перевірити кілька разів, що вони знаходяться на необхідних носіях і Ви маєте доступ до всіх облікових записів. Набагато краще перевстановити Мак ОС на MacBook за допомогою підключеного до мережі живлення і інтернету пристрою. Перевстановлення Мак ОС на MacBook краще виконується розказаних далі способом, для нього бажано використання системи OS 10.7 і вище. Переконатися в цьому допоможе намальована кнопка лівого верхнього кута і вибір пункту "Про це MAC". Установка Mac OS на макбук порівняно стане легше. При наявності більш пізньої 10,7 версій, варто перед тим як встановити Mac OS на макбук її оновити і перезавантажити.

OS X Yosemite у вільному доступі в магазині App Store. Необхідно завантажити її, щоб перевстановити Mac OS на макбук. Всі дані можна буде знайти на колишньому місці, а поверх них встане нова операційна система. На жаль, коли установка Мак ОС на макбук завершиться, працездатність деяких додатків може Вас підвести, а також може бути несумісна. Спробуйте в такому випадку заново інсталювати їх.

Встановити Мак ОС на макбук можна абсолютно з нуля. Завантажити необхідні додатки вже по закінченню. Якісна перевстановлення Мак ОС на макбук, має на увазі форматування диска.

  1. Установка Mac OS на MacBook починається з підключення зовнішнього диска, флеш-карти, абсолютно будь-якого відповідного для архівації фото, відео і додатків, носія. Після роботи з архівування, перевірте повторно їх наявність на диску з будь-якого іншого пристрою.
  2. Далі, щоб встановити Mac OS на MacBook, нам буде потрібно завантажити образ правильного видання OS з App Store.
  3. Щоб перевстановити Mac OS на MacBook до чистої інсталяції системи, обязателльно потрібно спочатку оновитися до OS X Yosemite. Тільки тоді Mac попросить про перевстановлення OS X Yosemite (а не OS X Mavericks, якщо оновлення було раніше пропущено).
  4. При появі білого екрану, щоб перевстановити Mac OS на MacBook, потрібно затиснути Command + R і дочекатися проходу смуги завантаження. Перевстановлення Mac OS на MacBook триває в вікні утиліт. Вибираємо утиліту диска і слідуємо далі. Установка Мак ОС на MacBook проходить в наступне вікно і вибирається диск з встановленою системою. На цьому етапі ми стираємо його і через кілька секунд з'явиться абсолютно чистий диск. Вікно закриваємо і працюємо з наступним, яке допоможе встановити Мак ОС на MacBook, на цільовий диск. Перевстановити Мак ОС на MacBook вийде негайно, при наявності логіна \ пароля до облікового запису з Mac App Store, інакше перевстановлення Мак ОС на MacBook, завершиться на цьому етапі.

Слід зазначити верхній правий кут зі статусом інтернету і його сигналом. Установка Mac OS на макбук підвантажує систему з серверів, в іншому випадку це призведе до помилки. Залежно від завантаженості дата центрів встановити Mac OS на макбук, вийде за 30-60 хвилин. Якщо підключитися безпосередньо до роздачі, через виту пару, наприклад, то ця величина значно зросте. Перевстановлення Mac OS на макбук закінчується вітальним вікном з настройками оптимізації користування.

Перевстановлення зі збереженням даних.

Перевстановити Mac OS на макбук зі збереженням даних, якщо комп'ютер відмовляється завантажуватися і не відповідає на команди CMD + R, можливо. Установка Мак ОС на макбук в таких випадках може проводитися трьома шляхами, в залежності від можливих пошкоджень.

Встановити Мак ОС на макбук, перебуваючи за допомогою режиму відновлення - не вдасться. При натисканні поєднання CMD + R звична дискова утиліта заміниться вікном мережевого відновлення. При спробі Переустановити Мак ОС на макбук, ця процедура переривається помилкою -4403F. При будь-якому перезапуску перевстановлення Мак ОС на макбук зводиться нанівець.
Установка Mac OS на MacBook через скидання PRAM і NVRAM. Самі ПК проектувалися висококласними професіоналами, тому завбачливо створені, недоступні простому користувачеві, можливості ПК для відновлення - ПРАМ і НВРАМ. Встановити Mac OS на MacBook можна після скидання даних налаштувань, шляхом включення комп'ютера і послідовним натисканням CMD + Option + P + R. Якщо це не допомогло, слід перевстановити Mac OS на MacBook іншим способом.Перевстановлення Mac OS на MacBook може бути проведена за допомогою скидання контролера управління системою SMC. Якщо він працює безвідмовно, то нова установка Мак ОС на MacBook не буде потрібно. Вона контролює режим обертання кулера, деякі зависання при виході в режим сну, помилки периферії і інсталяцію ОС. Встановити Мак ОС на MacBook можна спробувати після скидання її налаштувань.

Перевстановити Мак ОС на MacBook за допомогою флешки з операційною системою. Така перевстановлення Мак ОС на MacBook потребують додаткового комп'ютера на цій же операційній системі що у Вас, а також носій близько 16 Гб (іноді вистачає і 8Гб). За допомогою входу в App Store на іншому комп'ютері завантажуємо образ системи, а також завантажуємо програму DiskMaker X. Монтуємо і намагаємося встановити Mac OS на макбук, способом, описаним раніше. В процесі, установка Mac OS на макбук, займає близько півгодини. Далі, використовуючи завантажувальний флеш-карту, слід перевстановити Mac OS на макбук. Скористайтеся дискової утилітою, щоб дослідити права доступу до колишнього розділу і виправити можливі помилки. Будьте острожности при виборі розділу, на який необхідно встановити Мак ОС на макбук. Його проводять суто на новий розділ.Якщо перевстановлення Mac OS на макбук, не дає можливості отримати доступ до всіх даних, на зіпсованому розділі диска, то слід зробити невелику роботу, при якій установка Мак ОС на макбук, буде проводитися з зовнішнього жорсткого диска.Отже, досить складно перевстановити Мак ОС на макбук без втрати даних, якщо система «зависає» та видає помилку при старті. Така перевстановлення Мак ОС на макбук, доступна тільки висококваліфікованим фахівцям з великим досвідом роботи в цій сфері. Так що, щоб не втратити важливі дані на Вашому ПК, краще віднести зламаний комп'ютер на діагностику в хороший сервісний центр.

Установка Mac OS в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 12:03

Залишити відгук

Ми ремонтуємо