Ремонт IMac в сервісному центрі ARIS

Моноблоки IMac це елегантний, зручний і продуктивний настільний ПК. Люди, які знають толк в зручності використання і цінують естетичний вигляд техніки, не можуть пройти повз цього комп'ютера. Вже довгий час IMac знаходиться на Українському ринку, і встиг зарекомендувати себе, як надійний ПК, але будь-яка техніка схильна до поломок. Найчастіші проблеми IMac це вихід з ладу жорсткого диска або проблеми з екраном.

Полагодити свій комп'ютер ви можете в IT service ARIS - це сертифікований сервіс, який спеціалізується на ремонті пристроїв компанії Apple. До наших співробітників ви можете звернутися з будь-якою проблемою і бути впевненим в її вирішенні. Всі процеси лагодження відбуваються на спеціальному обладнанні, практикуючими майстрами. Ми даємо гарантію на всі види ремонту IMac вироблені в нашому сервісі.

Для початку вашого пристрою IMac проведуть діагностику всіх елементів, після цього ви можете вибрати відремонтувати або замінити що вийшов з ладу елемент. Пам'ятайте, скориставшись послугами сервісу ARIS, будьте впевнені, що зможете заощадити ваші час і гроші.

Найпоширеніші види робіт:

- Чистка від пилу IMac

Моноблоки від компанії Apple необхідно періодично піддавати очищенню від пилу, це забезпечить техніці довгий термін роботи.

- Установка ОС IMac

Операційна система це базове програмне забезпечення, в нашому сервісі вам можуть встановити як оригінальну Mac OS, так і неоригінальну Windows, в залежності від ваших уподобань.

- Ремонт приводу DVD IMac

Швидкий і якісний ремонт вашого приводу або його повну заміну можна зробити в сервісі ARIS.

- Заміна БП IMac

Згодом блоки живлення витрачають свій ресурс і виходять з ладу, тоді весь моноблок перестає працювати. Якщо ваш IMac не включається, є великий шанс, що причина саме в блоці живлення.

- Заміна скла IMac

Якщо ваше скло піддалося руйнуванню, не варто відкладати візит до сервіс, така поломка може спричинити за собою інші несправності і тоді цінник за ремонт, значно зросте.

- Заміна корпусу IMac

Заміна корпусу це один з найскладніших процесів, адже до нього кріпляться всі нутрощі IMac.

- Ремонт відеокарти IMac

Яскраву і ідеальну картинку можна отримати тільки на працюючій відеокарти. Починка або заміна цього елемента, не важко для наших ремонтників.

- Заміна LCD екрана Mac

Механічні пошкодження або знос екрану можуть стати причиною, його заміни.

Також в нашому центрі можна зробити апгрейд вашого IMac. Найпопулярніші варіанти поліпшення це:

  • Збільшення ОЗУ IMac
  • Апгрейд пам'яті моноблока (HDD, SSD) IMac
  • Установка продуктивної відеокарти IMac

Наявність запасу запасних частин, дозволяє нам в найкоротші терміни проводити ремонт і сервіс Mac. Важливо відзначити, що всі комплектуючі і запасні частини - це високоякісні і сертифіковані продукти. Віддаючи свою техніку на ремонт, в наш сервіс - можете бути впевнені, як виконаної роботи. Сервіс ARIS надає гарантію на всі види робіт вироблених в своєму центрі.

Крім ремонту, у нас ви можете придбати аксесуари до вашого пристрою, а також до іншої техніки компанії Apple. Тут ви знайдете чохли, бампера, зарядки, миші, клавіатури і багато інших товарів, всі аксесуари це оригінальні продукти.

IT service ARIS - це чесний сервісний центр, першочерговим завданням якого, є надання якісних послуг з ремонту і сервісу IMac. У нас ви можете дізнатися відповіді, на питання, що цікавлять вас питання, провести діагностику свого пристрою, а в разі поломки наші фахівці швидко і за помірні гроші, виконають ремонт вашої техніки.

Ремонт Mac в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 11:18

Залишити відгук

Ми ремонтуємо