Ремонт iPad в сервісному центрі Aris

Ремонт iPad в сервісному центрі Aris - гарантія якості. Ми ремонтуємо iPad якісно. На всі роботи по ремонту iPad, дається гарантія. Наші інженери здатні відремонтувати будь-яку поломку iPad.

Одним з лідерів на ринку планшетів, заслужено є компанія Apple, кількість «яблучних» пристроїв з кожним днем ​​зростає. Продукція цієї компанії відрізняється високою якістю комплектуючих, матеріалів і збірки, але з різних причин, навіть така надійна техніка потребує ремонту. Виконати професійну діагностику та ремонт IPad, ви можете в компанії IT service ARIS.

Ремонт техніки Apple, повинен виконуватися висококваліфікованими фахівцями, так як непрофесійне втручання в роботу даної техніки, може привести до виходу з ладу багатьох модулів пристрою. Категорично не рекомендується проводити будь-які ремонтні роботи iPad самостійно, високотехнологічна конструкція пристроїв може виявитися для вас дуже складною, а процес розбирання - практично неможливим без будь-якого інструменту. Не ризикуйте і не піддавайте свій пристрій додатковим поломок, віддайте IPad на ремонт - чесному, сертифікованому сервісу IT service ARIS.

Співробітники нашої компанії - це майстри своєї справи, всі роботи проводяться з використанням сертифікованого обладнання iPad. Для того щоб відповідати високим вимогам, для ремонту техніки Apple, наші майстри постійно практикують отримані навички, і підвищують свій професійний рівень.

Майстерня нашого сервісу виробляє роботи, з пристроями iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad Air, iPad mini with Retina display. Професійний підхід, до виконання ремонту, дозволяє нам давати гарантію, на відремонтовану техніку в IT service ARIS.

Поломки техніки Apple умовно можна поділити на дві групи.

До першої групи належать проблеми програмного рівня, такі як:

 • перепрошивка або оновлення ПЗ Айпада
 • створення Apple ID
 • настройка доступу 3G Інтернету
 • настройка ICloud
 • автоматичне резервне копіювання
 • настройка пошти
 • резервне копіювання даних
 • перенесення даних


Не мучайтеся з рішенням даних проблем, а просто довірте свій планшет iPad фахівця, який за короткий час, надасть вам допомогу.

До другої групи належать проблеми апаратної частини вашого пристрою такі як:

 • пошкоджене сенсорне скло iPad
 • немає зображення iPad
 • не працює кнопка включення iPad
 • не працюють кнопки регулювання гучності iPad
 • не працює Wi-Fi iPad
 • не працює 3G модуль iPad
 • не працює камера iPad

Віддаючи свої пристрої на ремонт, наш сервіс ви можете бути впевнені в тому, що обслуговування вашого IPad діагностика і ремонт, будуть проведені за допомогою висококваліфікованих фахівців, а всі роботи по ремонту виробляються на сертифікованому обладнанні.

IT service ARIS надає послуги по заміні будь-яких комплектуючих планшетів IPad

 1. Заміна екрану iPad
 2. Заміна корпусу iPad
 3. Заміна батареї iPad
 4. Заміна материнської плати iPad
 5. Пропаювання плат iPad
 6. Заміна кнопок (включення і гучності) iPad
 7. Заміна шлейфу зарядки і синхронізації iPad
 8. Заміна динаміка iPad
 9. Заміна акумулятора iPad
 10. Заміна камери iPad


На нашому сайті ви можете задати ваші запитання, ознайомиться з усім спектром послуг, що надаються, а також ознайомитися з додатковими варіантами нашого сервісу. Крім діагностики та ремонту, ви можете придбати до свого IPad аксесуари на будь-який смак і колір на сайті партнерів www.it-magazin.com. Зарядні пристрої, батареї, чохли, бампера і багато інших оригінальні аксесуари.

Приносьте свій планшет в IT service ARIS, ми швидко якісно і за розумні гроші відновимо працездатність вашого IPad. У нашому сервісі ви можете бути впевнені, що техніка буде відремонтована швидко і, що найголовніше - професійно.

Ремонт iPad в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 12:11

Залишити відгук

Ми ремонтуємо