Unlock iPhone, розблокувати айфон, чи не дійсна сім карта.

Придбали собі дорогий телефон і Вам вже його доставили? Радісно розпакувати смартфон, вставляєте свою сімку, що готуються всім дзвонити і розсилати фотографії, але замість мережі виникла позначка «сім-карта недійсна»? Не турбуйтеся, ця проблема цілком вирішувана.

Це позначення вказує те, що пора разлочить iPhone, тобто відв'язати від оператора. Така проблема з'являється зазвичай у телефонів зі знижкою. Знижку роблять власники стільникового зв'язку і прив'язують телефон до використання тільки своєї мережі. Тому повідомлення про недійсність сім-карти говорить про те, що мережа не відповідає потрібною. Потрібно терміново розблокувати айфон, для подальшого використання.

Шляхи вирішення.

Є два способи щоб разлочить айфон:

Офіційним способом - зв'язатися з мережею прив'язки смартфона (це може бути власник мережі з будь-якої країни і континенту), вказати IMEI апарату і всі необхідні для них дані. Це досить тривала процедура. Наступний спосіб набагато швидше.

Використовуючи R-Sim - своєрідний модуль-адаптер, який вставляється в лоток для сім-карт айфона. При цьому спосіб не витратний і не потребує багато часу. Як тільки адаптер виявиться в лотку, телефон готовий до використання.

R-Sim - якісний універсальний модуль, для того щоб UNLOCK айфона, пройшов зручно і швидко навіть для недосвідченого користувача. Це найбільш просунутий і, безсумнівно, найпрогресивніший спосіб розблокувати айфон, незалежно у кого він заблокований.

Невеликий чіп розміром всього 0,2 мм, досить вставити в смартфон разом з необхідною сім-картою. Проводиться UNLOCK айфона, і він налаштовується таким чином, що для смартфона здається, що він працює з сімки, на яку був залочений спочатку. Потім апарат готовий до використання всього доступного для смартфона функціоналу.

Перевага таких адаптерів в тому, що вони є самим бюджетним варіантом розблокування, який можна використовувати абсолютно з будь-яким власником мережі.

Разлочка IPHONE 4s / 5 / 5c / 5s, нескладна процедура і провести її можна вже сьогодні за допомогою RSIM MINI2 або MINI PLUS. Ця інноваційна модель кріпиться на власні санчата айфона моделі вище 5, а для 4S комплект містить спеціальні пази. Після цього чіпа можна користуватися залоченним айфоном, як звичайним апаратом.

Будучи продуктивної конструкцією, що дозволяє телефонами з iOS 7.1, або ж iOS вище 6.0.0, користуватися їй навіть після виходу нової операційної системи, вона дає можливість перепрошивати. Цей метод дозволяє не викидати чіп, а використовувати його досить довго.

За допомогою RSIM MINI PLUS, 9 pro, Air2, AIO 5, Dongle можна розблокувати 247 мереж, в тому числі і AT & T, T-Mobile, Virgin, Orange і багато Дрига.

Існує кілька якісно нових моделей, за доступними цінами, для того щоб самостійно разлочить телефон не склало для Вас праці.

R-Sim Mini

На даний момент є ультратонкой і функціональної версією телефонної разлочки в світі. Розмір модуля налічує всього 0,2 мм, виступаючи супертонкою моделлю на ринку. Розробники доклали багато зусиль, цей результат був справжнім досягненням технології, знаючи, що адаптер товщиною близько 0,3 мм з працею встановлюється в айфон 5S. Тим більше R-SimMini функціонує самостійно, оновлюючи програмне забезпечення, за допомогою вбудованого програматора. Це функція необхідна, якщо з'являється нове програмне забезпечення телефону від виробника.

R-sim9 pro

Такий адаптер зможе разлочить iPhone 5S / 5C / 5 / 4S. Упущенням в роботі є відсутність підключення до iPhone 5C Sprint і 5S Sprint.

Він володіє інтуїтивно-зрозумілим меню і додатковою більшістю популярних операторів CDMA iPhone At & T, KDDI, а також GSM Germany T-mobile, що до появи модуля було недоступним для користувачів. Всі відомі стільникові мережі у вільному доступі.

R-simAir 2

Це новий вид чіпа розблокування. Терплячі власники iPhone 5C Sprint і 5S Sprint, нарешті дочекалися підходящої для них версії. Адаптер можна використовувати абсолютно з будь-уже вийшла моделлю смартфона. Зручно приймати дзвінки, смс і «серфить» інтернет в пошуках корисної інформації. Після підключення чіпа айфон разлочить і буде повноцінно доступний.

AIO 5

Новинка ринку таких модулів, яка вже встигла зарекомендувати себе в роботі з UNLOCK iPhone Sprint iOs 7.1.1. R-Sim Mini досить поставити в оригінальний картрідер айфона, а для використання R-Sim9 Pro, краще вставити лоток, що йде в комплекті. Це пристрій відкриє доступ до всіх функцій, в тому числі USSD запити, смс, Інтернет. Використовуючи Айфон Спринт потрібно також поставити доступний софт джейлбрейк.

Unlock iPhone в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Понеділок, 20 лютого 2017 10:23

Залишити відгук

Ми ремонтуємо