Ремонт MacBook швидко і якісно.

Ремонт MacBook. Якісно зробимо ремонт MacBook. Швидко і з гарантією відремонтуємо MacBook. Ремонт MacBook в нашому сервісному центрі виробляють тільки професіонали.

Сервісний центр IT service ARIS виробляє післягарантійне обслуговування та ремонт ноутбуків Apple.

Ноутбуки компанії Apple безсумнівно, одні з лідерів на ринку, таку популярність комп'ютери отримали через свою надійності, стабільної роботи і стильного зовнішнього вигляду. Незважаючи на якість збірки і довговічність конструкції, дана техніка може потребувати ремонту.

Сервісний центр IT service ARIS, пропонує своїм клієнтам чесне і професійне обслуговування. Наші співробітники - це висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом роботи, а все обладнання, за допомогою якого проводиться ремонт ноутбуків Apple, сертифіковане і призначене для роботи з продуктами компанії ЕПЛ. Такий підхід до ремонту ноутбуків Apple, а також використання високоякісних комплектуючих, дозволяє давати нам гарантію на всі виконані роботи. ARIS - це сервіс, де ви можете швидко і якісно полагодити свій MacBook.

Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр послуг, таких як:

 1. Діагностика обладнання (діагностика ноутбука Apple)
 2. Аналіз працездатності всіх модулів ноутбука дозволяє швидко і точно визначити несправність.
 3. Чистка від пилу (чистка ноутбука Apple). Якщо ваш ноутбук не був на чищенні більш ніж півроку, віднесіть його в IT service ARIS, наші співробітники повністю очистять внутрішній простір вашої техніки.
 4. Резервне копіювання даних (збереження даних Apple). Уберегти ваші дані від втрати, допоможе резервне копіювання, у нас вам допоможуть створити зовнішню, резервну копію ваших даних.
 5. Відновлення після контакту з вологою (ремонт ноутбука Apple після залиття). Волога чинить руйнівну дію на електроніку, сервіс ARIS надає послуги осушення, і подальшого відновлення ноутбука, після контакту з рідинами.

Часто буває, що вийшов з ладу елемент ноутбука не підлягає відновленню, а вимагає заміни. Заміна всіх основних складових MacBook вимагає висококваліфікованих працівників, а також спеціалізованого обладнання. Наші співробітники це люди, які мають великий досвід роботи з продуктами Apple, і сертифіковане обладнання, для ремонту таких елементів ноутбука:

 • Заміна материнської плати ноутбука
 • Заміна клавіатури MacBook
 • Заміна акумулятора MacBook
 • Заміна ОЗУ MacBook
 • Заміна оптичного приводу MacBook
 • Заміна жорсткого диска MacBook
 • Заміна екрану MacBook
 • Заміна охолодження MacBook
 • Заміна корпусу MacBook


Якщо ваша операційна система, з якоїсь причини перестала працювати, в сервісі ARIS вам допоможуть з вибором і установкою ОС для вашого ноутбука.

 • Установка Mac OS на MacBook
 • Установка Windows на MacBook


Якщо у вас виникли проблеми, яких немає в цьому списку, зв'яжіться з нашими співробітниками, і вони дадуть вам висококваліфікований рада, і запропонують рішення вашої проблеми.

Наявність запасу комплектуючих дає можливість проводити заміну несправних модулів, в максимально короткий термін, без очікування доставки необхідних запчастин.

Сервісний центр MacBook

Спектр послуг нашої фірми дозволяє вам не тільки відремонтувати ноутбук, але і вирішити проблеми з його програмною частиною. Так співробітники компанії допоможуть вирішити проблему з установкою оригінальної операційної системи, або допоміжного софта. За бажанням замовника є можливість встановити, більш знайому операційну систему Windows, паралельно з оригінальною системою.

Після надходження ноутбука в ремонт сервісу ARIS йому проводиться комплексна діагностика, такий підхід допомагає, діагностувати майбутні, і визначити поточні несправності.

Наш сервіс рекомендує вам проводити обслуговування вашої техніки тільки в авторизованих сервісних центрах.

IT service ARIS швидко і якісно, ​​відремонтує вашу техніку Apple, за помірну ціни ви отримуєте висококваліфікований підхід до роботи, а також гарантію на всі здійснені послуги в нашому центрі.

Ремонт MacBook в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 11:13

Залишити відгук

Ми ремонтуємо