Ремонт IPod в сервісному центрі ARIS

Ремонт IPod з гарантією. Якісний ремонт IPod. Сервісний центр по ремонту IPod. Відремонтуємо будь поломки IPod.

Цілий світ мультимедіа, ігор, музики і багато інших функцій ви можете переміщати в своїй кишені, купивши IPod. На Українському ринку, існує безліч моделей, різних поколінь цього продукту компанії Apple. Простота і зручність у використанні, дозволяє власникам IPod усюди брати його з собою. В таких умовах можна легко пошкодити пристрій і тоді постає питання про те, де ремонтувати девайс?

IT service ARIS надає послуги з ремонту та обслуговування техніки Apple. Ми проводимо діагностику і подальший ремонт для всіх продуктів цієї компанії. Чому варто вибрати наш сервіс:

 1. Роботи проводяться практикуючими фахівцями
 2. Все обладнання сертифіковане для роботи з технікою Apple
 3. Наявність складу з високоякісними запчастинами забезпечує швидкий ремонт надходять пристроїв
 4. Ми даємо гарантію на всі види робіт в нашому сервісі
 5. Сервіс проводить ремонт IPod


Всі покоління IPod це складні вироби, зібрані із застосуванням якісних матеріалів і просунутих технологій. Самостійний ремонт, часто призводить до повного виходу з ладу пристрою, щоб з вашим девайсом не відбулося нічого подібного, не намагайтеся відремонтувати його самостійно. Віддайте перевагу сертифікований сервіс, ваші час і гроші будуть повністю виправдані, як повноцінно пристрою під час роботи.

IT service ARIS це чесний сервіс, наші співробітники допоможуть вам з питаннями, що виникли, проконсультують в будь-якому питанні, що стосується IPod.

Найчастіші роботи, вироблені з IPod:

Діагностика пристрою.

Для того, щоб повністю визначити джерело поломки вашого пристрою, необхідна повноцінна діагностика. Наш сервіс, перевіряє кожен, окремо взятий елемент пристрою, такий підхід дозволяє безпомилково виявити несправність.

Налаштування Акаунта.

Якщо у вас виникають проблеми з реєстрацією вашого пристрою, наші співробітники нададуть вам оперативну допомогу, в рішенні вашого питання.

Встановлення програм.

Прошивка смартфона. Найчастіше працездатність апаратної частини девайса порушують проблеми з ОС. Перепрошивка пристрої позбавляє від неприємних лагов і провисань IPod.

Відновлення після попадання вологи.

Сервіс ARIS володіє спеціальним обладнанням, для сушки техніки після попадання вологи. Якщо з вашим девайсом сталося подібна неприємність - вимкніть, і постарайтеся в найкоротші терміни доставити IPod в сервіс, щоб уникнути виходу з ладу багатьох елементів.

Ремонт плат пристроїв:

 1. Пропаювання шлейфів.
 2. Пропаювання материнської плати.


Коли проблема полягає не в програмному забезпеченні і ремонт неможливий, необхідна заміна модулів. У нашому сервісі ви можете замінити:

 • Материнську плату IPod.
 • Шлейф зарядки / синхронізації IPod.
 • Камеру IPod.
 • Батарею IPod.
 • Дисплей IPod.
  Сенсор IPod.
 • Корпус IPod.
  Динамік IPod.
 • Wi-Fi модуль IPod.
 • Заміна IPod на новий

Наш сервіс пропонує вам замінити ваше зламане пристрій на аналогічне нове. Якщо у вас закінчилася гарантія, або пошкодження викликані механічною дією, ви можете скористатися цією послугою й одержати працюючу заміну, з гарантією від виробника на 3 місяці.

Також ви можете відвідати магазин аксесуарів наших партнерів www.it-magazin.com. Величезний вибір оригінальних аксесуарів для продуктів компанії Apple: чохли, зарядні пристрої, акумуляторні батареї, бампера і багато інших товарів.

Віддаючи IPod в IT service ARIS, ви довіряєте своє пристрій чесним і професійним людям. Будьте впевнені, що в нашому сервісі ви отримаєте максимальне співвідношення ціна-якість, за надані нами послуги.

Ремонт iPod в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 11:56

Залишити відгук

Ми ремонтуємо