Установка виндовс на MacBook.

Установка виндовс на MacBook займе трохи часу, тим більше завдання спростилася з оновленням Boot Camp, яке робить досить нескладним цей процес. Завдяки їй, на моделі Mac з OS X Yosemite і до останніх версій можна встановити Windows на MacBook.

Boot Camp

Це сукупність програмного забезпечення і драйверів, за допомогою якої стала здійсненна установка Віндовс на MacBook на передвстановленому ядрі Intel. Необхідно придбати інсталяційний диск від компанії Microsoft. Сама система, коли проводиться перевстановлення Віндовс на макбук, ставиться на власний розділ, що дозволяє використовувати одночасно дві ОС. Компоненти Boot Camp дають можливість для підтримки AirPort, камери iSight, тачпада і багато чого іншого «особливого» софта Mac.

Установка Віндовс на макбук.

Досить трудомістким процесом є установка OS X на звичайний комп'ютер і не завжди він закінчується успіхом. Отличительно проводиться установка Windows на макбук. У цьому випадку, використовують спеціальну операційну систему, яка після специфічних рішень, можливо запрацює.

Однозначно простіше, справа йде, коли потрібно встановити Віндовс на макбук. Завдання схожа з установкою звичайної операційної системи на комп'ютер, різниця тільки в кількості часу, що витрачається на процес - його потрібно трохи більше. Для того щоб перевстановити Windows на макбук необхідні:

 1. Нова OS X або ранні версії.
 2. Диск в Мас на 30 Гб (щоб створити розділ з OS).
 3. Код активації.
 4. Флеш-носій для системи утиліт Boot Camp, для того щоб перевстановити Віндовс на MacBook, з мінімальним обсягом в 16 ГБ.
 5. Образ ОС.


Найлегший спосіб встановити Віндовс на MacBook, це виконати її пакетної утилітою Boot Camp:

 • розділити диск комп'ютера;
 • відкоригувати дії завантажувача, для того щоб правильно виконалася перевстановлення Віндовс на MacBook;
 • створити флешку з драйверами і чином системи.


Необхідно зауважити, що, якщо, після того як завершена установка Windows на макбук, існує потреба в візуалізації, після завантаження на диск кількох систем, OS X справляється з цією проблемою. У віртуальній машині Мас, після того як постребовалось перевстановити Windows на MacBook, з'являється дистрибутив Parallels Desktop, який дає необмежений доступ до Boot Camp на Windows. Тобто можна використовувати систему Віндовс не завантажуючи в неї окремо.

Щоб встановити Windows на макбук спочатку, варто підготувати USB \ DVD-привід (відштовхуючись від побажань і можливостей запису образу), образ Віндовс і носієм в 16 Гб (в залежності від тієї системи, на якій потрібно перевстановити Віндовс на макбук).
Проводимо запуск програми Boot Camp і вибираємо необхідні дії для неї.
Підключаємо флеш-носій (диск) і вибираємо використання його для збереження драйверів і утиліт.
Розбиваємо диск. Програма з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому труднощів не повинно виникнути. Це набагато простіше, ніж розділяти диск на звичайних ПК.
Завершуємо підготовку флеш (диска).
Проводимо перезавантаження комп'ютера.
Далі проводиться установка Windows на MacBook за звичним сценарієм.
Вибираєте необхідні параметри, вносите ключ, мову, формат часу і дати.
Установка Windows на макбук - завершена.
Після того як проведена перевстановлення Віндовс на MacBook, на допомогу маководов, тільки-тільки вийшов з привітного і доброзичливого світу OS X і потрапив в світ Віндовс - малознайомий і тому конфліктний для нього, у вільному доступі виявляється автоматично підгружена з флеш «Панель управління Boot Camp ».

Вона складається з трьох ярликів і перевстановлення Windows на макбук по завершенню, дає доступ до:

 • Завантажувального тому;
 • Клавіатурі;
 • Трекпаду (настройки тачпада).
 • Трекпад має велику кількість параметрів. Перевстановлення Windows на макбук, дозволяє точно налаштувати їх, тим самим можна максимально наблизитися до чутливої ​​і клікабельно Aplle системі.

Налаштування клавіатури, після того як було потрібно встановити Windows на макбук, містить вибір функціонального ряду для верхньої частини. Після необхідності перевстановити Windows на MacBook, це клавищи від F-1 до F-12. На жаль, меппінга клавіш немає. Всі клавіші за замовчуванням зберігають попередні налаштування, а на заміну CMD приходить Віндовс відповідно.

На жаль, будь-які дії на логічному диску з OS X зводяться тільки до читання. Після того як проведена перевстановлення Windows на макбук, видалення, створення нових папок, форматування призводить до помилки.

Установка Windows 10 на Mac.

Не так давно у вільному доступі з'явилася Віндовс 10. З точки зору Microsoft, це нова епоха в розвитку персональних комп'ютерів. Щоб встановити Windows на MacBook, необхідно скористатися віртуальною машиною або також утилітою Boot Camp. Перевстановити Віндовс на MacBook нескладно, і при використанні обслуговуючі програми не будуть втрачені, а також ні продуктивність операційної системи, ні дані. Перевстановлення Windows на MacBook займе близько години.

Отже, установка Windows на MacBook з допомогоюутиліти Boot Camp полягає в наступному:

Запускаємо асистента Boot Camp. (Програми - утиліти) Вибирайте необхідні пункти і продолжаем.Запісиваем драйвера на носій, якщо необхідно якісно перевстановити Windows на макбук.Подключаем образ Віндовс 10, натискаємо «Продовжити» .Загружаем драйвера, щоб перевстановити Віндовс на MacBook, на носій з інтернета.Новая ОС зажадає близько 30 Гб місця, тому створюємо розділ з цим расчетом.Перезагружаем Мас і слідуємо інструкціям.Прі виборі розділу для установки Windows 10 вкажіть «BOOTCAMP» .Установка Windows на MacBook займає деякий час. Не можна перервати процедуру, перезавантажити або вимкнути компьютер.Загрузіте, після другого запуску драйвера. Для цього підключіть флеш і запустіть їх установку.Как Ви помітили, не так складно встановити Віндовс на MacBook будь-якої версії. Щоб викликати одночасно обидві системи, необхідно при включенні утримувати Alt. Ви побачите вікно вибору бажаної системи.

Windows на MacBook в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Понеділок, 20 лютого 2017 09:40

Залишити відгук

Ми ремонтуємо