Ремонт комп'ютерів у м. Львів

Ремонт комп'ютерів у м. Львів на дому - одна з послуг нашого сервісного центру у м. Львів. Комп'ютерні майстра ССЦ «АРІС», виконають ремонт комп'ютера у м. Львів на дому швидко і якісно.

Сьогодні в будь-якій сфері діяльності активно використовуються різні види комп'ютерної техніки, тому лагодження високотехнологічних пристроїв користується особливою популярністю. Подібна техніка вимагає дбайливого ставлення, адже несправності виникають досить часто.

Ми виконуємо ремонт комп'ютерів у м. Львів, володіємо величезним досвідом в IT-сфері, тому легко визначаємо і усуваємо будь-які види поломок.

Вам варто звернутися в наш сервісний центр, якщо:

1. Стався збій програмного забезпечення (пошкодження робочих програм вірусами, зависання системи і т.д) або блокування операційних систем (Windows, Linux, Mac OS);

3. Вийшли з ладу комплектуючі ПК (материнська плата, відеокарта, процесор, жорсткий диск - HDD / SSD, блоки живлення, оперативна пам'ять і інше);

4. Потрібна заміна морально застарілих деталей для апгрейда пристрою.

Будь-яка поломка має характерні ознаки, наші фахівці проведуть повну діагностику обладнання, щоб виявити причини несправностей і запропонувати найбільш оптимальний варіант ремонту комп'ютерів у м. Львів.

У комплектуючих різних фірм-виробників є свої «слабкі місця», спираючись на багаторічний досвід роботи, наші майстри без праці оцінять масштаби трагедії і усунуть навіть найскладніші несправності.

Хотілося б відзначити, навіть якщо ви розбираєтеся в комп'ютерній техніці і маєте під рукою наочну інструкцію, ремонт комп'ютерів краще довірити професіоналам. У роботі ми використовуємо тільки сучасне обладнання і спеціальне програмне забезпечення.

Радимо вам частіше проводити профілактику і звертатися в наш сервісний центр (Запоріжжя) для чищення пристрою від пилу, заміни термопасти та інше. Майстри нашої компанії працюють як в офісі, так і на виїзді, тому ви зможете заощадити власний час і сили.

Щоб попередити втрату важливої інформації, звертайте увагу на наявність / відсутність скреготу або постукування під час звернення до жорсткого диска (копіювання дані, відкриття програм). Якщо подібні явища спостерігаються, то зверніться в сервісний центр АРІС (Запоріжжя), можливо накопичувач пора замінити. Також ми виконуємо відновлення даних, коли hard disk drive вийшов з ладу.

Найпоширенішими причинами для ремонту комп'ютерів у м. Львів є:

- Попадання рідини. Іноді користувачі нехтують правилом «Тримати їжу подалі від техніки», тому пролиті напої можуть призвести до залипання кнопок на клавіатурі або нанести більш серйозної шкоди комп'ютерному «заліза».

- Відсутність регулярної профілактичної чистки. Система повітряного охолодження засмічується пилом, шерстю домашніх тварин, а прилад починає сильно грітися, видає шум і навіть відключається в процесі роботи.

- Механічні пошкодження. Агресивна експлуатація (випадкові удари і падіння пристрою) призводить до пошкоджень і деформації важливих комплектуючих.

- Постійна робота призводить до підвищених навантажень на систему, окремі елементи мають певний ресурс працездатності, який може закінчиться.

- Заводський брак. Навіть найвідоміші виробники допускають помилки, тому не варто виключати виробничі дефекти. Іноді нова техніка має проблеми з материнською платою, відеокартою або не отримує харчування від акумулятора.

Ремонт комп'ютерів у м. Львів на дому ми виконуємо за доступними цінами.

Також нашими перевагами є:

1. Чудова якість послуг з гарантією на виконані роботи.

2. Оригінальні запчастини - в наявності величезний склад комплектуючих від відомих виробників. Попередньо кожна деталь проходить обов'язковий вхідний контроль, що виключає установку неякісного обладнання.

3. Новітні прилади для ремонту ПК, тому результат - відмінний.

4. Конфіденційність даних - забезпечуємо збереження інформації.

5. Консультація по телефону безкоштовна - телефонуйте нам, і ми відповімо на всі запитання.

Сервісний центр (Запоріжжя) «Aris» виконує ремонт комп'ютерів і ноутбуків Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP (Hewlett Packard), Lenovo, MSI, Toshiba і так далі. Звертайтеся до нас, ми допоможемо усунути будь-яку несправність з вашої комп'ютерною технікою. Також ми пропонуємо виконати лікування ПК від вірусів, провести програмну (видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, відновлення системи, установка драйверів) або апаратну профілактику.

Ціни на ремонт комп'ютерів у м. Львів

Найменування послуги Вартість (грн)  
1 Виклик комп'ютерного майстра додому у м. Львів 0 Замовити
2 Виклик кур'єра до замовника у м. Львів 200 Замовити
3 Діагностика комп'ютера у м. Львів 200 Замовити
4 Ремонт материнської плати комп'ютера у м. Львів від 200 Замовити
5 Чистка комп'ютера від пилу у м. Львів 400 Замовити
6 Збірка комп'ютера на замовлення у м. Львів 400 Замовити
7 Заміна комплектуючих комп'ютера у м. Львів 150 Замовити
8 Установка виндовс на комп'ютер у м. Львів 300 Замовити
9 Ремонт блоку живлення комп'ютера у м. Львів від 200 Замовити