Установка Віндовс в Запоріжжі

Головною програмною оболонкою для комп'ютера або ноутбука є операційна система. Однією з найвідоміших ОС є Windows, вона відповідає всім необхідним вимогам, функціональна і безпечна. Згодом така система може давати збої через що комп'ютер починає повільно працювати і подвисать. Це може бути викликано скачуванням великої кількості програм, утиліт або ігор. У цьому випадку потрібно перевстановлення операційної системи.

Процедура установки Віндовс Запоріжжя здійснюється нашою компанією і при необхідності ми здійснюємо переустановку на ПК, ноутбуки і нетбуки. Процес перевстановлення може проводитися на пристрої різних виробників, наприклад таких, як Asus, Acer, Sony, Toshiba і т. Д. Фахівці роблять правильну настройку пристроїв.

Причини поломки комп'ютера

Несправності можуть виникати з таких причин:

 •  Не завантажується ОС, причинами можуть стати віруси, помилки в системному реєстрі Windows;
 •  Синій екран смерті (BSoD) - причиною можуть стати віруси, проблеми з кодом драйверів або ядра;
 •  Система починає гальмувати і з'являються повідомлення про помилки;
 •  Система перезавантажується або висне.

Установку Віндовс в Запоріжжі можна здійснити самостійно, якщо є необхідний досвід і знання в цій галузі. Щоб уникнути неприємностей і безперебійної роботи комп'ютера все ж слід звернутися до грамотного фахівця.

Рекомендується скористатися послугами з установки Віндовс Запоріжжя, якщо на комп'ютері або ноутбуці вона не була встановлена. У цьому випадку варто звернутися до наших професіоналів і зробити замовлення установки обраної операційної системи.

Переваги роботи з нами:

 1. Компанія займається установкою Windows в Запоріжжі протягом декількох лети вже встигла завоювати довіру клієнтів;
 2. Проводиться діагностика несправностей - це дії, які спрямовані на з'ясування причин неполадки пристрою. Подібна процедура дозволяє знайти і усунути збої в програмах або віруси;
 3. Фахівці працюють сім днів на тиждень;
 4. Господарям не потрібно везти несправність приладу в сервісний центр;
 5. Наші майстри приїдуть в будь-який зручний для клієнта місце (на будинок або в офіс) в строго призначений час;
 6. Установка Віндовс Запоріжжя проводиться в найкоротші терміни;
 7. Майстри можуть виконати роботу будь-якої складності;
 8. На всі види послуг у нас передбачена гарантія.


Що включає установка ОС Windows

- Проведення перевірки комп'ютера або ноутбука на сумісність з ОС;
- Збереження всієї важливої ​​інформації яка є на комп'ютері;
- При необхідності майстер налаштує Інтернет;
- Установка утиліт і драйверів;
- Оптимізація основних параметрів;
- Фахівець може провести перехід на іншу версію ОС. Наприклад, якщо клієнта не влаштовує робота встановленої операційної системи, то можна встановити Windows XP, що має класичний інтерфейс або Windows 7 - ця ОС відрізняється високою швидкістю роботи.

Замовлення послуг з налаштування програмного забезпечення.

Щоб замовити послугу з встановлення Віндовс в Запоріжжі, рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр. Майстер виїжджає в будь-який зручний для клієнта місце і проводить безкоштовну діагностику комп'ютера.

Установка Windows Запоріжжя здійснюється швидко і за доступними цінами. Ми гарантуємо якісну роботу наших фахівців і доступні ціни. Клієнти зможуть заощадити свій час, нерви і отримати якісну комп'ютерну допомогу.

Рекомендації

Щоб система працювала як можна довше без збоїв, рекомендується не відвідувати сумнівні сайти, не виробляти запуск підозрілих програм, проводити профілактичні роботи з Windows. А також необхідно здійснити установку антивіруса для забезпечення додаткового захисту.

Для нормальної роботи ПК досить один раз в рік відслідковувати оновлення антивірусних баз, здійснювати перевірку системи на віруси і оновлення ОС і встановлених програм.

Як з нами зв'язатися

Зв'язатися з нашою компанією, щоб дізнатися скільки коштує перевстановити Віндовс в Запоріжжі можна за телефоном +38 (096) 096-84-15, +38 (063) 488-98-90, +38 (066) 632-01-96. Наші оператори дадуть відповіді на всі ваші запитання або можна залишити заявку на сайті і через кілька хвилин вам зателефонують і запропонують зустріч з фахівцем. Підсумкова ціна послуги буде залежати від обсягу робіт.

Ціни на установку Віндовс в Запоріжжі:

Найменування послуги Вартість (грн)  
1 Виклик комп'ютерного майстра додому в Запоріжжя 0 Замовити
2 Виклик кур'єра до замовника в Запоріжжі 180 Замовити
3 Діагностика комп'ютера в Запоріжжі 0 Замовити
4 Установка Windows XP в Запоріжжі 250 Замовити
5 Установка Windows Vista в Запоріжжі 270 Замовити
6 Установка Windows 8 в Запоріжжі 290 Замовити
7 Установка Windows 7 в Запоріжжі 290 Замовити
8 Установка Windows 10 в Запоріжжі 350 Замовити