Установка Віндовс 10 в Запоріжжі

Практично кожна людина користується комп'ютером, ноутбуком або нетбуком. Всі ці технічні пристрої призначені для роботи, розваг, спілкування і т. Д. Але до, жаль при неправильній експлуатації часто відбуваються збої комп'ютерної техніки. При роботі системи можуть з'являтися помилки, через які пристрої починають «виснути» і часто перезавантажуватися.
Фахівці нашого сервісного центру по установці виндовс 10 Запоріжжя займаються установкою і налаштуванням операційної системи Windows. Ми можемо грамотно і в найкоротші терміни, виконати дану процедуру, завдяки якій комп'ютер буде стабільно працювати протягом довгого часу.

Основні причини поломки комп'ютерів

* Віруси. У цьому випадку потрібно перевстановлення ОС, так як через шкідливих програм можуть бути порушені системні настройки і комп'ютер буде працювати дуже повільно. Щоб убезпечити пристрій від вірусів, потрібно встановити антивірусну програму і час від часу здійснювати перевірку системи;
* Синій екран смерті BSoD. Виникає через несумісність драйверів через що виникає конфлікт пристроїв комп'ютера, це може бути викликано вірусами, конфліктом комп'ютерних пристроїв і ін .;
* Помилки в системному реєстрі не дають виконати завантаження операційної системи.
* Несправність системи може статися через тимчасових файлів, які потребують занадто багато місця на системному диску, в результаті місця на диску C може не вистачати.

Установка Windows 10

Це одна з найновіших версій операційної системи, розробленої компанією Microsoft в 2015 році. Поставити систему можна на ПК, ноутбуки, планшети і смартфони. Завдяки єдиній платформі можна синхронізувати налаштування. Цікаво, що Windows стане останньою версією в коробці, наступні варіанти матимуть цифровий вигляд.
Бажання установки виндовс 10 в Запоріжжі може з'явитися в результаті появи великої кількості реклами, де докладно описуються всі нові можливості операційної системи і приводиться її порівняння з більш старими варіантами.
Багатьом людям просто необхідно спробувати новий продукт в справі. Установка windows 10 Запоріжжя вимагає необхідних знань і досвіду, тому процедуру краще всього довірити фахівцеві.

Установка операційної системи в Запоріжжі

Досвідчені фахівці з допоможуть з'ясувати причини несправностей комп'ютерної техніки. Після надання послуг у нас передбачена технічна підтримка клієнтів, яка завжди допоможе при виникненні будь - яких збоїв в комп'ютерній техніці. Клієнтам не потрібно буде витрачати свій час і сили на те, щоб відвезти несправний комп'ютер в сервісний центр. Ми самі готові приїхати в будь-який зручний час і якісно виконати установку виндовс 10 Запоріжжя.

Переваги нашої компанії

* Компанія має великий досвід роботи по установці операційних систем Windows;
* Ми гарантуємо оперативний виїзд майстра додому, в офіс або будь-який зручний місце;
* Установка windows 10 Запоріжжя обійдеться клієнтові набагато дешевше;
* Компанією часто проводяться акції і знижки на послуги;
* Виїзд фахівця і доставка комп'ютера в сервісний центр проводиться безкоштовно;
* Перед виконанням робіт із замовником укладається офіційний договір.

Що входить в послугу з встановлення ОС

* Безкоштовна комп'ютерна діагностика;
* Майстер проводить перевірку комп'ютера, ноутбука або нетбука на сумісність з обраної системою;
* Всі необхідні дані, наявні на комп'ютері зберігаються
* Налагодження операційної системи Windows;
* Установка всіх необхідних програм, антивірусів, архіваторів і драйверів;
* Проводиться оптимізація основних параметрів.

Як замовити послугу з встановлення віндовс в Запоріжжі

Користувачам не потрібно ламати голову над тим як виконати установку виндовс 10 в Запоріжжі, необхідно просто зв'язатися з нашим сервісним центром. Ми гарантуємо якість виконаних робіт, а також майстер в обов'язковому порядку проінформує клієнта про те за яким принципом працює встановлена ​​операційна система.
Щоб залишити заявку на установку виндовс 10 Запоріжжя достатньо зателефонувати за телефоном +38 (096) 096-84-15, +38 (063) 488-98-90, +38 (066) 632-01-96, вказаною на нашому сайті. Можна також оформити заявку і наші менеджери зателефонують через кілька хвилин, підкажуть скільки коштує перевстановити віндовс 10 в Запоріжжі, дадуть відповіді на всі питання і домовляться про зустріч з фахівцем в будь-який зручний для вас час.

 Ціни на установку Віндовс 10 в Запоріжжі:

Найменування послуги Вартість (грн)  
1 Виклик комп'ютерного майстра додому в Запоріжжя 0 Замовити
2 Виклик кур'єра до замовника в Запоріжжі 180 Замовити
3 Діагностика комп'ютера в Запоріжжі 0 Замовити
4 Установка Windows XP в Запоріжжі 250 Замовити
5 Установка Windows Vista в Запоріжжі 270 Замовити
6 Установка Windows 8 в Запоріжжі 290 Замовити
7 Установка Windows 7 в Запоріжжі 290 Замовити
8 Установка Windows 10 в Запоріжжі 350 Замовити