Відгуки та побажання

Шановні клієнти та відвідувачі сайту!

Всі Ваші відгуки з побажаннями, зауваженнями і пропозиціями Ви можете залишити тут.

Всі Ваші побажання буде враховано і, по можливості, реалізовані в нашій роботі.

Коментарі


  • Юрий У вас можна придбати відеокарту Radeon HD 6970 2Gb ba92-08800a (SAMSUNG ASSY BD GFX-TOP;ATHENA-17,MXM BOARD) . Або ж зробити ремонт по заміні, так як вона вийшла з ладу. Чи даєте ви гарантію про її працездатності, і на скільки міс. Яка вартість ремонту. Автор: Юрий Дата: Четвер, 17 листопада 2016 19:12 Ремонт ноутбуків Samsung / Ремонт за моделями (ua)
  • Олеся Викликала майстра в суботу, 22.10. Приїхав в точний час, дуже пунктуальний. Обслуговування мені дуже сподобалося, зробив досить швидко установку вінди 10, дав консультації по користуванню пакетами прикладних програм і як правильно застосовувати процесор. Після установки багато робочі моменти стали доступні, спритніше працює ноут і швидко відкриваються сторінки браузерів і папки самого ноута. Ставлю 5 +. Автор: Олеся Дата: Четвер, 17 листопада 2016 19:07 Установка Windows на ноутбук / Програми (ua)
  • Светлана и Лидия Велике спасибі за швидкий і якісний ремонт компа. Пунктуальний кур'єр Павло і забрав і доставив назад оперативно, якісно. Молодці, спасибі! Автор: Светлана и Лидия Дата: Четвер, 17 листопада 2016 18:52 Ремонт комп'ютерів / Комп'ютери (ua)

Ми ремонтуємо