Ремонт комп'ютерів, комп'ютера, відремонтувати комп'ютерів

Ремонт комп'ютера, комп'ютерів в сервісному центрі. Виконуємо якісний ремонт комп'ютерів в Україні. Відремонтуємо комп'ютера швидко і недорого. Діагностика комп'ютера, перед ремонтом комп'ютера - безкоштовна.

Комп'ютери - це пристрої, що складаються з різноманітних деталей, які працюють як одне ціле: материнська плата, блок живлення, процесор, оперативна пам'ять, жорсткий диск, оптичний привід, монітор, клавіатура, комп'ютерна миша.

Іноді комп'ютери, як і будь-яка техніка, можуть ламатися:

Комп'ютер може зависати, виснути, гальмувати. Комп'ютер може не включатися або не реагувати на кнопку. Від комп'ютера може йти писк або запах гару. Комп'ютер може сам перевантажуватися або вимикатися. Можуть не працювати USB порти або звукова панель комп'ютера. Немає зображення на моніторі комп'ютера.
Коли у Вас поламався комп'ютер, краще не намагатися розбирати ПК і самостійно шукати несправність комп'ютера.

Ремонт комп'ютерів завдання, вирішення якої необхідно довіряти тільки досвідченим комп'ютерним фахівцям.

Краще рішення щодо ремонту комп'ютера - зателефонувати в наш чесний сервісний центр по ремонту комп'ютерів.

Ми відремонтуємо Ваш комп'ютер максимально якісно і швидко!
Ми даємо справжню гарантію на ремонт комп'ютерів!
У нас відмінні ціни на ремонт комп'ютерів!

Розглянемо основні поломки, що виникають при роботі комп'ютера.

Неробочий (згорілий, поламаний, зламаний) блок живлення

Найчастіше, коли комп'ютер перестав включатися, це проблема блоку живлення. Буває і так, що при несправному блоці живлення комп'ютер може перевантажуватися, комп'ютер зависає або комп'ютер періодично вимикається.

Можливі два варіанти ремонту блоку живлення:

Ремонт блоку живлення комп'ютера: заміна конденсаторів, трансформатора, заміна запобіжника, заміна вентилятора.
Заміна блоку живлення комп'ютера. Старий блок живлення комп'ютера забирається і ставиться новий блок живлення комп'ютера.
Якщо у Вас блок живлення комп'ютера вартість від 400 грн. і вище, має сенс відремонтувати блок живлення комп'ютера. Коли у Вас блок живлення в комп'ютері простий, ремонт блоку живлення комп'ютера недоцільний і його, можна просто замінити, на новий блок живлення комп'ютера.

Неробоча (поламана, що вийшла з ладу) материнська плата

Показників поломки материнської плати комп'ютера може бути дуже багато: зависає комп'ютер, вимикається комп'ютер, перевантажується комп'ютер, немає звуку в колонках комп'ютера, вискакує «синій екран смерті» на моніторі комп'ютера і т.д.

Багато сервісні центри ремонтують тільки одну проблему на материнській платі комп'ютера. Цією поломкою материнської плати комп'ютера є вийшли з ладу конденсатори. Цей ремонт материнської плати комп'ютера дешевий і не вимагає багато зусиль.

Ми, на відміну від них, усуваємо поломки материнських плат комп'ютера більш складного рівня:

 • Заміна пошкоджених гнізд на материнській платі комп'ютера: звук, USB, PS \ 2, відеовихід.
 • Реболлінг і заміна південного та північного мостів материнської плати комп'ютера.
 • Заміна звукових і мережевих мікросхем материнської плати комп'ютера.
 • Усунення коротких замикань материнської платикомпьютера.
 • Наші інженери мають високу кваліфікацію і все необхідне обладнання для ремонту материнських плат комп'ютера. Бувають випадки коли ремонт материнської плати комп'ютера виходить дуже дорогий, тоді рентабельніше материнську плату комп'ютера просто замінити.

Неробочий (пошкоджений, битий) жорсткий диск

Якщо у вас комп'ютер періодично зависає на заставці биос або windows, комп'ютер перевантажується, комп'ютер викидає синій екран з білими літерами - можливо, вийшов з ладу жорсткий диск комп'ютера.

Причин несправності жорсткого диска комп'ютера небагато:

 • Вихід з ладу контролера харчування жорсткого диска комп'ютера.
 • Пошкодження поверхні жорсткого диска комп'ютера.
 • Злетіли головки жорсткого диска комп'ютера.

При поломці контролера жорсткого диска комп'ютера, його можна відремонтувати або замінити. Якщо поверхню жорсткого диска комп'ютера пошкоджена, іноді поверхню жорсткого диска комп'ютера можна відновити (залежить від ступеня пошкодження жорсткого диска комп'ютера). Коли злетіли головки жорсткого диска комп'ютера, жорсткий диск комп'ютера ремонту не підлягає.

Неробоча відеокарта

При вийшла з ладу відеокарти комп'ютера, ваш комп'ютер може включатися, але зображення на екрані монітора може бути розпливчастим або з смугами (вертикальними або горизонтальними). Зображення на екрані монітора комп'ютера може бути одноколірним або взагалі зображення на моніторі може не бути.

На сьогоднішній день ремонтувати відеокарти комп'ютера з фінансової точки зору не має сенсу. Нові відеокарти комп'ютера коштують дешево і простіше просто відеокарту комп'ютера замінити.

Виняток становлять лише дорогі ігрові відеокарти комп'ютера. Ігрову відеокарту комп'ютера відремонтувати можливо. Ремонт ігрових відеокарт комп'ютера наші інженери успішно виробляють.

Неробоча оперативна пам'ять

Поломку оперативної пам'яті комп'ютера простому користувачеві виявити досить складно. Єдиний явний симптом - зависання комп'ютера.

Коли у вас в комп'ютері кілька «планок» ОЗУ, може не працювати тільки одна з них. Єдиний варіант усунення поломки оперативної пам'яті комп'ютера - заміна комп'ютерної оперативної пам'яті.

Чи не визначаються флешки і інші usb пристрою.

Коли виникають проблеми з usb пристроями комп'ютера, причин може бути дві: апаратна поломка комп'ютера або програмна поломка комп'ютера.

Якщо справа в апаратній поломки комп'ютера, тоді потрібно міняти USB гнізда комп'ютера або перепоювати usb контролер материнської плати.

Що ж стосується програмної поломки комп'ютера, тоді потрібно почистити комп'ютер від вірусів або перевстановити операційну систему комп'ютера.

Ремонт комп'ютерів в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 17:04

1 Коментар

 • Comment Link Светлана и Лидия Четвер, 17 листопада 2016 18:52 posted by Светлана и Лидия

  Велике спасибі за швидкий і якісний ремонт компа. Пунктуальний кур'єр Павло і забрав і доставив назад оперативно, якісно. Молодці, спасибі!

Залишити відгук

Ми ремонтуємо