Замінити заміна процесора на комп'ютері

Заміна процесора комп'ютера - важливий елемент апгрейда ПК. Заміна процесора комп'ютера процес легкий. Щоб замінити процесор комп'ютера, досить витратити близько 15 хвилин часу. Далі ми більш детально розглянемо, як замінити процесор комп'ютера.

Процесор - головний обчислювальний механізм ПК. Центральний процесор комп'ютера відповідає майже за все важливі обчислювальні операції комп'ютера. Вони необхідні для нормальної роботи ПК. Через деякий час, процесор комп'ютера починає працювати гірше. Це пов'язано з перепадами напруги в мережі і перегрівом материнської плати комп'ютера. Саме тому потрібно замінити процесор комп'ютера на новий.

Заміна процесора комп'ютера:

  • Вимкніть системний блок від мережі і витягніть всі кабелі, перед заміною процесора комп'ютера.
  • Після цього відкрийте бічну кришку комп'ютера.
  • Зніміть радіатор і кулер з процесора.
  • Тепер знімаємо сам процесор комп'ютера.
  • Беремо новий процесор і встановлюємо його. Зверніть увагу на трикутник збоку процесора. Він повинен збігатися з трикутником на сокеті процесора.
  • Ставимо радіатор на місце, попередньо змастивши процесор термопастой.


Бажаємо Вам удачі. Якщо самі не впораєтеся, тоді звертайтеся в наш сервісний центр АРІС. Наші досвідчені інженери усунуть будь-яку поломку Вашого комп'ютера.

Заміна процесора на комп'ютері в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Субота, 11 лютого 2017 14:50

Залишити відгук

Ми ремонтуємо