Модернізація комп'ютера, апгрейд

Модернізація (апгрейд) комп'ютера - заміна деталей комп'ютера, які йдуть не в ногу з часом.

Сенс простий: старі деталі вашого комп'ютера частково замінюються на більш продуктивні і сучасні комп'ютерні деталі.

Модернізуючи, покращуючи, таким чином, ваш комп'ютер Ви економите!

Замість того, щоб купувати новий комп'ютер, Ви можете модернізувати (поліпшити) Ваш старий комп'ютер.

Завдяки апгрейду комп'ютера, Ви зможете збільшити продуктивність комп'ютера в десятки разів.

Визначити, коли пора робити модернізацію (апгрейд) вашого комп'ютера дуже просто:

  • Програми та додатка на комп'ютері довго відкриваються.
  • Під час ігор комп'ютер висне, зависає.
  • При роботі в графічних програмах комп'ютера довго зберігаються малюнки. Комп'ютер довго завантажується або комп'ютер довго вимикається.


Якщо ви помітили на Вашому комп'ютері перераховані вище симптоми, тоді пора задуматися про модернізацію Вашої комп'ютерної техніки.

Що ж можна модернізувати в комп'ютері:

Заміна блоку живлення комп'ютера.

При модернізації Вашого комп'ютера, бажано замінювати старий блок живлення комп'ютера на новий більш потужний блок живлення комп'ютера.

Це пов'язано з тим, що з часом блок живлення комп'ютера втрачає свою потужність. Потужність і видається напруга блоку живлення комп'ютера дуже важливі. Всі основні елементи комп'ютера, повинні отримувати достатню напруги від блоку живлення комп'ютера.
На сьогоднішній день у багатьох офісних і домашніх комп'ютерах встановлені блоки живлення потужністю від 450 до 800 Вт. Блоки живлення потужністю понад 800 Вт. ставлять на ігрові комп'ютери або комп'ютери для обробки великих обсягів інформації.

Модернізація (заміна) відеокарти комп'ютера.

У багатьох офісних комп'ютерах відеокарта інтегрована в материнську плату. Зазвичай такий відеокарти вистачає для офісного комп'ютера і модернізувати цю відеокарту сенсу немає. Дана відеокарта видає зображення на екран монітора.
Якщо ж Ви встановили нову гру на комп'ютер, а зображення на екрані монітора рухається картинками, тоді потрібно замінити відеокарту комп'ютера. Таке просте дію, як заміна відеокарти, збільшить продуктивність комп'ютера.

Модернізація оперативної пам'яті комп'ютера.

Оперативна пам'ять комп'ютера впливає на швидкість роботи комп'ютера. Вона відповідає за обробку запитів. Завантаження Windows безпосередньо залежить від обсягу оперативної пам'яті комп'ютера. Збільшення обсягу оперативної пам'яті комп'ютера завжди позитивно впливає на роботу ПК.

Модернізація жорсткого диска комп'ютера (вінчестер)

Жорсткий диск комп'ютера - це ресурс де знаходиться вся Ваша інформація: фотографії, файли, програми, документи. В основному для домашніх потреб цілком вистачає жорсткого диска комп'ютера обсягом 200-500 Гб. Комп'ютерні жорсткі диски об'ємом 1 ТБ і більше використовують в основному дизайн студії, інженери і т.д.

Модернізація центрального чіпа (процесора)

Модернізація комп'ютера - відповідальний процес, який краще всього довірити справжнім професіоналам чесного сервісного центру «АРІС».

Модернізація комп'ютера в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 17:04

Залишити відгук

Ми ремонтуємо