Установка Windows на комп'ютер, ПК, системний блок

Установка Windows на комп'ютер іноді потрібно як профілактика. Установка Windows на комп'ютер - процес не складний. По суті, установка Windows на комп'ютер займає часу до однієї години. Установка Windows на комп'ютер можлива з флешки, диски або жорсткого диска. Щоб перевстановити віндовс на комп'ютері не потрібно багато знань і досвіду.

Установка Windows на комп'ютер нашими майстрами

  • Щоб встановити Windows на комп'ютер, наш майстер виїжджає до вас і на місці виконує переустановку Windows на комп'ютер. Виїзд майстра безкоштовний.
  • Перед установкою Windows на Ваш системний блок, комп'ютерний майстер уточнює, яка саме важлива інформація є на жорсткому диску комп'ютера. Багато комп'ютерні майстри цього не роблять перед установкою Windows на ваш системний блок. Внаслідок цього, Ви втрачаєте цінні для Вас дані: фото, музика і т.д. Після збереження важливих даних, комп'ютерний майстер приступає безпосередньо до установки Windows на Ваш комп'ютер.
  • При установці Windows на комп'ютер, комп'ютерний майстер пропонує Вам на вибір варіанти операційних систем: Windows хр, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Коли узгоджена операційна система, комп'ютерний майстер встановлює Windows на комп'ютері.
  • Після установки Windows на ПК, комп'ютерний майстер пропонує клієнту встановити драйвера. Якщо просто встановити Windows на ПК, тоді деталі, які знаходяться в системному блоці, не працюватимуть злагоджено. Тому установка драйверів на комп'ютер обов'язкове!
  • Коли все драйвера встановлені, комп'ютерний майстер запропонує поставити необхідні програми. Клієнт визначається зі списком, програми встановлюються. Залишиться тільки налаштувати інтернет, і установка Windows на комп'ютер закінчена.


Звертайтеся в наш сервісний центр АРІС, і наші кваліфіковані комп'ютерні майстри приїдуть до Вас.

  1. Встановлять Windows на комп'ютер + програми + драйвера + налаштують інтернет.
  2. Виїзд комп'ютерного майстра безкоштовний.
  3. Приїжджаємо протягом однієї години.

Установка Windows на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 08:58

Залишити відгук

Ми ремонтуємо