Установка Віндовс 7 на комп'ютер, ПК

Установка віндовс 7 на комп'ютер потрібно, коли віндовс 7 вийшов з ладу. Встановити віндовс 7 на комп'ютер може як комп'ютерний майстер, так і Ви самі. Щоб встановити віндовс 7 на комп'ютер, потрібні знання і досвід в установці Windows 7 на ПК. Встановлювати віндовс 7 можна з різних носіїв інформації. Наші комп'ютерні майстри встановлюють віндовс 7 за 1 годину. Тепер докладніше про установку віндовс 7 на комп'ютер.

Щоб перевстановити Windows 7 на комп'ютері потрібно:

  1. Завантажувальна флешка або диск для установки Windows 7.
  2. Уміння працювати в OS-DOS. Це операційна система на яку встановлюється Windows 7.
  3. Знати настройки BIOS (базова система введення виведення), щоб програма починала завантаження ні з жорсткого диска комп'ютера, а з вашого завантажувального пристрою.
  4. Правильно налаштувати розділи жорсткого диска, щоб перевстановлення віндовс 7 на комп'ютері пройшла успішно.
  5. Коли установка віндовс 7 на комп'ютері закінчена, потрібно правильно встановити драйвера і програми, які Вам знадобляться для роботи.
  6. Звичайно ж потрібно не забути поставити антивірус на ваш комп'ютер після установки віндовс 7 на комп'ютер.
  7. Ну і в самому кінці після установки віндовс 7 на Ваш ПК, потрібно буде налаштувати інтернет підключення, яке може бути виконане через кабель або WI-FI.
  8. Як ви можете бачити, правильний процес установки віндовс 7 на ПК не так вже й простий. Багато користувачів думають про те, що можна просто вставити диск у привід і установка віндовс 7 на ПК відбудеться сама. Зазвичай після такої переустановки віндовс 7 комп'ютер працює погано. Зависають програми, не працюють гри, пропадає інтернет або комп'ютер взагалі не запускається.

Краще відразу звертайтеся до комп'ютерним майстрам сервісного центру АРІС. Наші комп'ютерні майстри виїдуть до Вас за адресою і швидко і грамотно зроблять установку віндовс 7 на комп'ютер.

Установка Віндовс 7 на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:47

Залишити відгук

Ми ремонтуємо