Установка Віндовс 8 на комп'ютер

Установка віндовс 8 на комп'ютер відбувається не так, як установка віндовс 7. При установці віндовс 8 на комп'ютер змінюється файлову систему. Коли віндовс 8 виходить з ладу потрібно проводити встановлення Windows 8 на комп'ютер. Розглянемо більш детально, як зробити установку Windows 8 на комп'ютер.

Щоб встановити віндовс 8 на комп'ютер, нам в першу чергу потрібно носій інформації. На цьому носії інформації буде знаходитися файл установки Windows 8 на комп'ютер. Це може бути жорсткий диск, флешка або лазерний диск.

Коли у нас є носій інформації, його потрібно зробити завантажувальним. Це робиться за допомогою спеціальних програм, які є у вільному доступі в інтернеті.

Коли носій інформації зробили завантажувальним, завантажуєте туди інсталяційний образ Windows 8. Після цього включаєте Ваш ПК, відповідно підключивши носій інформації, і заходите в БІОС. Там налаштовуєте завантаження з вашого носія. Потім зберігаєте настройки і перевантажуєте ПК.

В результаті у Вас повинна початися установка віндовс 8 на комп'ютер. В процесі установки віндовс 8 на ПК, буде запропоновано розділити жорсткий диск на розділи. Після установки віндовс 8 на ПК потрібно буде поставити драйвера і програми. На цьому установка віндовс 8 на ПК закінчена.

Якщо у Вас не вийшло зробити установку, тоді звертайтеся в наш сервісний центр АРІС, і наші досвідчені майстри налаштують вашу операційну систему.

Переваги роботи з нами:

  1. Наші майстри виїжджають прямо до Вас!
  2. Виїзд майстра на місце до замовника абсолютно безкоштовно
  3. У нашого комп'ютерного майстра є в наявності всі новітні програми!
  4. Ми даємо гарантію на нішу роботу!
  5. Майстер приїжджає до Вас протягом години!
  6. Ми даруємо в подарунок антивірус ліцензійний нашим клієнтам!
  7. Крім програмного ремонту, у нас мережа сервісних центрів, і в якому б ви місті небилиці, зможете звернутися до нас за допомогою!

Установка віндовс 8 на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:41

Залишити відгук

Ми ремонтуємо