Установка Віндовс ХР на комп'ютер

Установка віндовс ХР на комп'ютер, як кажуть багато - безглузда. Ми б з цими людьми категорично не згодні. Установка віндовс ХР на комп'ютер потрібна для тих користувачів, у яких ПК одноядерні і з оперативною пам'яттю 1 ГБ. На ці комп'ютери немає сенсу ставити сімку або десятку, а є сенс встановлювати віндовс ХР на комп'ютер.

Коли віндовс ХР перестає працювати, з - за вірусів або просто збій в системі, має сенс зробити переустановку віндовс ХР на комп'ютері. Перевстановлення віндовс ХР на комп'ютері займає близько півгодини часу. Якісно налаштований Windows XP може працювати по 10 років. Інші операційні системи з сімейства Windows, які більш сучасні, так довго пропрацювати не можуть. Тому у Windows ХР в це плані перед ними перевагу. Але є і недоліки. Багато сучасні ігри працюють без збоїв тільки на останніх операційних системах. Тому ставити ХР на сучасну техніку не має ніякого сенсу.

Якщо у Вас виникла потреба перевстановити віндовс ХР зверніться в наш сервісний центр АРІС.

Спеціаліст до Вас виїде за адресою та зробить всі необхідні роботи: поставить Windows XP, налаштує інтернет, підбере всі необхідні драйвера, видалить віруси, налаштує програми.

Установка Віндовс ХР на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

 

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:37

Залишити відгук

Ми ремонтуємо