Ремонт системи охолодження комп'ютера, чистка комп'ютера від пилу

Ремонт системи охолодження комп'ютера, потрібно, коли ПК перегрівається. Якщо довго не робити профілактику комп'ютера від бруду і пилу, тоді потрібно робити ремонт системи охолодження комп'ютера. Якщо Ви помітили те, що ПК почав сильно гудіти або перегріватися, то потрібно робити ремонт системи охолодження комп'ютера.

Нормальне охолодження системного блоку - це дуже важливо. Від цього залежить тривалість терміну служби комп'ютера. При тривалому перегріві техніки, починають руйнуватися елементи на платах, або самі плати. Щоб розуміти, як продовжити життя Вашого комп'ютера, потрібно хоча б у загальних рисах уявляти з яких компонентів складається система охолодження і як вона працює. Про це ми сьогодні і поговоримо.

З - за чого перегрівається комп'ютер?

  1. Як і різноманітня техніка, комп'ютер, отримуючи енергію виробляє тепло. Найбільше в системному блоці гріється процесор, графічний чіп і материнська плата. І чим комп'ютер сучасніше і продуктивніше, тим більше він забирає енергії і віддає тепла. А сьогодні корпусу роблять все менше і менше. Це ще більше погіршує ситуацію.
  2. При сильному перегріві ПК починає зависати або вимикатися зовсім. Буває так, що ПК мимовільно перевантажується. Це спрацьовує система захисту. Але це все відбуватиметься вічно не може. Якщо система захисту не спрацює, може згоріти відеочіп, вибухнути конденсатори або згоріти блок живлення. Завдяки цьому можна робити дорогий ремонт комп'ютера.
  3. Щоб не витрачати запаморочливі суми на ремонт комп'ютера внаслідок перегріву, робіть регулярну профілактику: чистку від пилу і бруду, мастило вентиляторів і заміну термопасти.

Фахівці нашого сервісного центру АРІС з радістю Вам допоможуть.

Ремонт системи охолодження комп'ютера в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 13:22

Залишити відгук

Ми ремонтуємо