Заміна конденсаторів на материнській платі комп'ютера

Заміна конденсаторів на материнській платі комп'ютера потрібно по ряду причин. Заміна конденсаторів на материнській платі комп'ютера процес нескладний. Багато користувачів зможуть і самі замінити конденсатори на материнській платі комп'ютера. Досить мати під рукою паяльник, каніфоль і припій.

Конденсатор - це по суті справи - щось на кшталт фільтра ланцюга харчування. На конденсатори материнської плати комп'ютера надходить напруга з блоку живлення. Поки напруга дійде до конденсаторів, виникають перешкоди. Конденсатори материнської плати комп'ютера ці перешкоди фільтрують.

Конденсатори материнської плати комп'ютера виходять з ладу по ряду причин.

  • Бракована партія.
  • Втрата ємності із закінченням часу.
  • Перегрів процесора.
  • Сильна запиленість системного блоку.
  • Перепаді напруги.


Якщо у Вас виникли проблеми з материнською платою комп'ютера, наші інженери з радістю Вам допоможуть. Звертайтеся до нас в сервісний центр АРІС і в найкоротші терміни ми замінимо конденсатори на материнській платі комп'ютера.

Заміна конденсаторів на материнській платі в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Вівторок, 21 лютого 2017 08:39

Залишити відгук

Ми ремонтуємо