Заміна звукової карти компьютера

Заміна звукової карти комп'ютера потрібно тоді, коли стара згоріла. Заміна звукової карти комп'ютера робиться досить швидко. Щоб замінити звукову карту комп'ютера, Вам потрібно витратити близько десяти хвилин вільного часу. Якщо звичайно звукова карта комп'ютера, не інтегрована, тоді Вам не складе ні найменшого праці замінити звукову карту комп'ютера.

Етапи заміни звукової карти комп'ютера

  1. Вимкніть системний блок від живлення.
  2. Відкрийте бічну кришку системного блоку.
  3. Відкрутіть болт, який кріпить звукову плату комп'ютера.
  4. Витягніть стару звукову плату комп'ютера з гнізда.
  5. Встановіть нову звукову плату комп'ютера в слот і закріпіть її болтом.
  6. Закрийте бічну кришку системного блоку і включіть комп'ютер.


Якщо у Вас звукова карта комп'ютера, інтегрована в материнську плату комп'ютера, тоді справа складніша. Самостійно зробити заміну не вийде. Заміна звукової карти комп'ютера буде можлива тільки в сервісному центрі.

Фахівці нашого сервісного центру проведуть заміну звукової карти комп'ютера в найкоротші терміни і з гарантією на роботу. Наші інженери мають багаторічний досвід по ремонту та налагодженню: комп'ютерів, ноутбуків, телефонів, планшетів, моніторів. Звертайтеся до нас і ми в свою чергу гарантуємо якість і сервіс вищого рівня.

Заміна звукової карти комп'ютера в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on Понеділок, 20 лютого 2017 15:55

Залишити відгук

Ми ремонтуємо