Налаштувати, настройка інтернету на комп'ютері

Налаштувати інтернет на комп'ютері може практично кожен. Для того, щоб налаштувати інтернет на комп'ютері, необов'язково телефонувати провайдеру. Досить витратити 15 хвилин і настройка інтернету на комп'ютері буде готова. Давайте розглянемо, що ж таке налаштування інтернету на комп'ютері.

Як налаштувати інтернет на комп'ютері.

  1. Натискаєм на кнопку «Пуск» і вибираємо меню «Панель правління».
  2. Дaлее вибираємо пункт меню «Центр управління мережами і загальним доступом».
  3. Після цього, з лівого боку, натискаємо на пункт «Налаштування».
  4. Коли відкриється діалогове вікно меню налаштування інтернету, потрібно вибрати тип підключення «Підключення до робочого місця» і натиснути кнопку далі.
  5. Тип підключення вибираємо «Іспoльзовать моє підключення до інтернету (VPN)». Відповідно натискаємо кнопку «Далі».
  6. Після цього вводимо логін, пароль, і назву вашого підключення. Ці дані зазвичай дає провайдер. Коли ввели дані, натискайте кнопку «Створити».

Сподіваємося, що у Вас все вийде. Якщо ж ні, тоді викликайте комп'ютерного майстра сервісного центру АРІС. Наш фахівець протягом однієї години приїде до Вас. Зробить налаштування інтернету на комп'ютері і встановить антивірус безкоштовно.

Налаштування інтернету на комп'ютері в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:25 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 16:41

Залишити відгук

Ми ремонтуємо