Діагностика ноутбука, комп'ютера, планшета, монітора.

Мережа Сервісних Центрів «Арiс» - це команда досвідчених інженерів з величезним досвідом і навичками які були напрацьовані роками.

Діагностика ноутбука, діагностика комп'ютера або планшета, в нашому сервісному центрі проводиться швидко і якісно.

Наші майстри по ремонту комп'ютерів проводять в сервісному центрі якісну діагностику комп'ютерів, діагностику моніторів, діагностику ноутбуків, діагностику планшетів.

Наш сервісний центр АРІС позиціонує себе як «Чесний Сервісний Центр» по ремонту комп'ютерів, моніторів, ноутбуків, планшетів.

Діагностика комп'ютерів, моніторів, ноутбуків, планшетів в нашому сервісному центрі БЕЗКОШТОВНА!

У нашому сервісному центрі є кілька варіантів доставки вашої техніки до нас в сервісний центр

 1. Доставку комп'ютера або доставку ноутбука для діагностики можете зробити Ви самі.
  • Якщо у Вас є можливість доставити техніку для діагностики в наш сервісний центр самі, тоді вартість послуг по ремонту в сервісному центрі буде дешевше.
 2. Якщо у Вас немає можливості доставити техніку до нас в сервісний центр для діагностики, тоді наші фахівці зроблять доставку самі.
  • Доставка техніки в наш сервісний центр для діагностики комп'ютера, монітора, ноутбука, планшета - безкоштовна.
  • Якщо після діагностики в сервісному центрі ми проводимо ремонт ноутбука, комп'ютера, планшета, монітора, тоді зворотна доставка техніки з сервісного центру до Вас теж безкоштовна.
  • Коли після проведеної діагностики ми ремонт не виробляємо, ви забираєте техніку з сервісного центру самостійно.
 3. У нашому сервісному центрі є унікальний спосіб доставки і ремонту техніки «ремонт поштою».

Якщо проживаєте в далеко від великих міст або за містом, Ви можете відправити Вашу неробочу техніку «Новою Поштою». Фахівці нашого сервісного цента візьмуть відправлену техніку і зроблять безкоштовну діагностику вашого ноутбука або планшета.

Після з Вами зв'яжеться наш менеджер. Він докладно пояснить суть поломки і озвучить її вартість. Після проведеного ремонту ми відправимо робочу техніку назад Вам.

Діагностика комп'ютера, ноутбука, монітора, планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

 

Ми ремонтуємо