Ремонт монітора, моніторів, відремонтувати монітор

Життя сучасної людини немислима без комп'ютерних технологий. Комп'ютери, ноутбуки та планшети міцно увійшли в життя: з їх допомогою ми спілкуємося, граємо, заробляємо гроші і розважаємося. Тому так багато неприємних емоцій доставляє вихід пристрою з ладу. Якщо вам потрібно ремонт монітора, запрошуємо до нас в сервісний центр: ми можемо швидко полагодити монітор від будь-якого виробника!

Найпоширеніші причини виходу моніторів з ладу

Рідкокристалічні монітори вважаються вельми надійним обладнанням, однак і вони час від часу виходять з ладу.

Найбільш часто причиною поломки є несправні конденсатори, розташовані на блоці живлення. В цьому випадку монітор перестає включатися або включається всього на кілька секунд. Для того щоб відремонтувати монітор потрібна заміна конденсаторів на справні.

Якщо з ладу вийшли якісь шлейфи, на екрані з'являються білі або темні смуги, або ж пропадає частина зображення. Вирішити проблему можна шляхом заміни шлейфів.

У тому випадку, якщо не вдається відрегулювати яскравість монітора і інші його настройки, а замість меню ви бачите ієрогліфи або незрозумілі знаки, ймовірно, «злетіла» прошивка. Довірити ремонт монітора в цьому випадку можна тільки професіоналові: при самостійних спробах «перепрошити» монітор наслідки можуть бути досить неприємними і на їх усунення потрібно багато часу.

Чи можна полагодити монітор самостійно?

Багато власників рідкокристалічних моніторів вважають, що можна заощадити на послугах професіоналів і намагаються полагодити монітор своїми силами. Звичайно, зробити це можливо. Але для того щоб зробити ремонт належним чином необхідно володіти спеціальними навичками і обладнанням, яке є далеко не у кожного. Якщо ви спробуєте відремонтувати монітор, керуючись виключно порадами з інтернету, велика ймовірність, що ви пошкодите будь-які блоки і плати, а значить, ремонт монітора обійдеться вам набагато дорожче, і не виключено, що виникне необхідність у покупці нового пристрою. Швидше за все, люди, ніколи раніше не мали досвіду в ремонті оргтехніки, зіткнутися з проблемами вже при спробах розібрати монітор. Чи варто ризикувати? Вирішувати вам. Але пам'ятайте, що ви можете просто звернутися в наш сервісний центр, де працюють фахівці, яким під силу усунути будь-яку проблему і починають монітор протягом найкоротшого часу.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

  1. У нашому сервісному центрі працюють справжні професіонали своєї справи, яким під силу відремонтувати монітор від будь-якого виробника. Ми можемо замінити конденсатори і запобіжники, провести ремонт блоку кнопок або блоку живлення, перепрошити монітор або здійснити заміну пошкодженої матриці. Ми гарантуємо, що ремонт монітора буде проведений в максимально стислі терміни і буде коштувати вам недорого.
  2. Всі наші фахівці мають величезний досвід в ремонті будь-яких моніторів, тому ви точно не будете розчаровані результатом. Просто зателефонуйте нам і повідомте про вашу проблему, і ми назвемо вам приблизну вартість ремонту монітора.
  3. Наші фахівці гарантують, що ремонт техніки буде здійснено в найкоротші терміни.
  4. Просто звертайтеся в наш сервісний центр, і ви не будете розчаровані ні вартістю послуг, ні якістю обслуговування, ні відмінним результатом!
  5. Не намагайтеся відремонтувати монітор самостійно! Тільки звернення до професіоналів гарантує, що пристрою буде повернута працездатність!

Ремонт моніторів в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 16:37

Залишити відгук

Ми ремонтуємо