Заміна інвертора монітора, ремонт інвертора

Заміна інвертора монітора повинна проводитися в сервісному центрі. Заміна інвертора монітора - завдання не з легких. Щоб замінити інвертор монітора, потрібно розібрати і продіагностувати монітор. Тільки після цього, потрібно робити ремонт монітора і замінювати інвертор.

Незважаючи на те, що рідкокристалічні монітори є дуже надійним обладнанням, час від часу вони виходять з ладу. Нерідко ламається такий важливий блок, як інвертор. Якщо вам необхідно замінити інвертор, звертайтеся в наш сервісний центр: ми зможемо відремонтувати монітор від будь-якого виробника в найкоротші терміни. Наші фахівці можуть полагодити монітор за доступну ціну, і вам не доведеться купувати новий монітор.

Що таке інвертор монітора?

Інвертор монітора являє собою один з найважливіших блоків пристрою. Основним його призначенням є перетворення низької напруги міської мережі в висока змінна напруга, яке необхідно для живлення ламп підсвічування матриці пристрою.

Зазвичай інвертор суміщений з блоком живлення монітора.

Інвертор блоку живлення має досить складний пристрій, тому не варто намагатися здійснювати самостійну заміну цього блоку: великий ризик пошкодити будь-які деталі монітора, що призведе до необхідності більш дорогого і тривалого ремонту, а то і до того, що обладнання повністю буде виведено з ладу .

Ознаки виходу з ладу інвертора монітора

Так як інвертор живить лампи підсвічування монітора, при виході його з ладу монітор просто перестане включатися або буде включатися всього на кілька секунд і відразу ж потухати. З цієї причини поломку інвертора легко сплутати з виходом з ладу однієї або декількох ламп підсвічування, і визначити причину неполадок зможе тільки фахівець, що володіє спеціальними навичками і обладнанням. Крім того, час від часу поломка інвертора призводить до того, що екран світиться всього на кілька хвилин, після чого несподівано вимикається.

Іноді при виході з ладу інвертора блоку живлення зображення стає недостатньо яскравим, і відрегулювати цей параметр не виходить.

Чи можна замінити інвертор блоку живлення самостійно?

Багато користувачів вважають, що можуть заощадити на ремонті монітора, замінивши інвертор самостійно. Однак робити цього не слід, звичайно, якщо ви не є фахівцем з ремонту оргтехніки.

Чи не фахівцеві досить складно буде визначити навіть те, що вийшов з ладу саме інвертор блоку живлення: для діагностики монітора буде потрібно спеціальне обладнання і, звичайно ж, знання про те, як влаштований монітор. Крім того, інвертори досить складно виявить у продажу. Навіть в тому випадку, якщо вам вдасться точно діагностувати причину, по якій ваш монітор перестав працювати, і замінити інвертор, ви можете помилитися з вибором запчастини, а це призведе до того, що монітор буде зіпсований остаточно. Чи потрібні такі ризики? При цьому не можна забувати, що скупий завжди платить двічі: заплативши за ремонт монітор в сервісному центрі, ви гарантуєте собі, що обладнання буде повернута працездатність. При самостійних спробах полагодити монітор таких гарантій, звичайно, ніхто дати не може.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

Хочете, щоб за ремонт монітора взялися справжні професіонали своєї справи? Звертайтеся в наш сервісний центр: ми гарантуємо, що наші фахівці зможуть швидко діагностувати причину неполадки і починають монітор від будь-якого виробника. Ремонт монітора обійдеться вам недорого, а якість обслуговування неодмінно залишить найприємніші враження. Не ризикуйте і не намагайтеся відремонтувати монітор своїми силами! Ми зможемо швидко замінити інвертор вашого монітора, і ви знову зможете користуватися пристроєм, не витрачаючи гроші на новий монітор. Для нас не існує занадто важких завдань!

Заміна інвертора монітора в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 16:57

Залишити відгук

Ми ремонтуємо