Заміна конденсаторів в моніторі

Заміна конденсаторів блоку живлення монітора. Ремонт блоку живлення монітора: заміні конденсаторів. Пайка конденсаторів блоку живлення монітора.

Нерідко власники рідкокристалічних моніторів стикаються з такою проблемою: пристрій перестає включатися. Нерідко причиною виходу монітора з ладу монітора є конденсатори, розташовані на блоці живлення. Конденсатори можуть роздутися або навіть вибухнути. Яким чином усувається дана несправність і чи можна відремонтувати монітор своїми силами? Може бути, краще відремонтувати монітор в сервісному центрі? Про те, яким чином зробити ремонт монітора в разі виходу з ладу конденсаторів мова піде в даній статті.

Як зрозуміти, що конденсатори вийшли з ладу?

Неполадки з конденсаторами є, мабуть, найчастішою причиною виходу з ладу рідкокристалічних моніторів. Проявлятися це може в тому, що монітор перестає включатися. Іноді монітор включається, але всього через кілька секунд світлодіод на панелі гасне, а на екрані не виникає зображення.

Звичайно, подібні прояви можуть бути викликані не тільки несправними конденсаторами. Визначити точну причину поломки можна тільки розібравши монітор і переконавшись в тому, що вся справа в конденсаторах.

Чи можна самостійно замінити конденсатори?

В інтернеті можна знайти безліч посібників, навчальних того, як самостійно відремонтувати монітор і замінити конденсатори. Звичайно, даний вид ремонту не представляє особливої ​​складності. Необхідно акуратно розібрати монітор, дістати панель блоку живлення і оцінити стан конденсаторів. Якщо вони виглядають роздутими, змінили форму або навіть вибухнули, слід акуратно витягнути несправні конденсатори і поставити на їх місце нові. Після цього монітор слід зібрати і перевірити його працездатність.

Може скластися враження, що такий ремонт монітора під силу кожному. Однак це далеко не так. Якщо за справу береться непрофесіонал, він своїми діями може погіршити неполадку або пошкодити електронну начинку монітора. Це призведе до того, що ремонт буде коштувати набагато дорожче, також не виключено, що буде потрібно заміна монітора. Тому не варто намагатися замінити конденсатори, якщо ви не володієте навичками, що дозволяють досить впевнено починають монітор.

Крім того, необхідно підібрати конденсатори, які підходять до вашого монітора. У разі помилки не уникнути серйозної поломки: блок живлення може просто-напросто перегоріти. Оцінювати, чи варто йти на ризик, тільки вам: пам'ятайте, що спроби самостійно відремонтувати монітор можуть коштувати вам не тільки нервів, але і грошей.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

Заміна конденсатора - один з найпростіших типів ремонту рідкокристалічних моніторів. Наші фахівці зможуть впоратися з ним не тільки дуже швидко, але і якісно: ми повернемо вашого монітора працездатність в день звернення.

Ремонт монітора в сервісному центрі обійдеться вам недорого: ми розраховуємо на довгострокове співробітництво, тому гарантуємо не тільки високу якість обслуговування, а й чесні ціни за нашу роботу.

Просто зателефонуйте нам, повідомте модель вашого монітора і те, який ремонт необхідно провести, і ми відразу ж повідомимо вам вартість наших послуг.

Наші фахівці мають величезний досвід ремонту всіх найпопулярніших моделей рідкокристалічних моніторів, тому вони швидко зможуть зробити діагностику, визначити причину несправності і починають монітор.

Вийшов з ладу рідкокристалічний монітор? Несправні конденсатори і потрібно їх термінова заміна? Звертайтеся до нас, і ми повернемо обладнанню працездатність за лічені години. Ремонт монітора обійдеться в прийнятну ціну, а рівень професіоналізму наших співробітників обов'язково залишать тільки найприємніші враження.

Заміна конденсаторів в моніторі Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 17:29

Залишити відгук

Ми ремонтуємо