Заміна трансформатора блоку живлення монітора

Трансформатор монітора являє собою спеціальний пристрій, розташоване на инверторе. Трансформатор нерідко виходить з ладу, що призводить до того, що монітор перестає включатися, працює з перебоями або видає занадто тьмяне зображення, при цьому відрегулювати його яскравість не представляється можливим. Що ж робити, якщо трансформатор вийшов з ладу і чи можна в цьому випадку відремонтувати монітор? На щастя, ремонт монітора можливий. Однак впоратися з цим завданням зможуть тільки досвідчені професіонали, так як якщо спробувати зробити ремонт монітора самостійно, великий ризик, посилити наявну проблему.

Принцип роботи інвертора матриці монітора.

Основними функціями інвертора матриці монітора є наступні:

  • перетворення постійної напруги в мережі в змінне;
  • стабілізація струму лампи і його регуляція в разі потреби;
  • забезпечення регулювання яскравості монітора;
  • забезпечення захисту монітора від коротких замикань і стрибків напруги в мережі.


Через те, що трансформатор інвертора блоку живлення вийшов з ладу, монітор може перестати включатися, почати працювати з перебоями або вимикатися мимовільно через деякий час після початку роботи.

Чи можна самостійно замінити трансформатор?

Багато користувачів намагаються відремонтувати монітор самостійно. На жаль, це може привести до того, що проблема посилиться і для її усунення потрібно набагато більше часу і грошей. Точно визначити причину несправності зможе тільки професіонал: вихід з ладу багатьох блоків монітора може призводити до одних і тих же проблем у його роботі, тому для діагностики потрібні як спеціальні навички, так і спеціальні прилади.

У тому випадку, якщо ви не володієте знаннями в області ремонту оргтехніки, за ремонт монітора краще не братися. Адже якщо неправильно підібрати трансформатор, інвертор монітора може вийти з ладу остаточно, і для того, щоб відремонтувати монітор, може знадобитися досить значна сума. Не варто намагатися заощадити, відмовившись від послуг професіоналів: пам'ятайте, що скупий платить двічі! Може скластися враження, що починають монітор і замінити деякі його блоки досить просто, проте це далеко не так.

В який сервісний центр звернутися?

Наш сервісний центр надає послуги по ремонту моніторів. Ми в найкоротші терміни визначимо причину неполадки і усунемо її. Не поспішайте купувати новий монітор, адже усунення неполадки обійдеться вам набагато дешевше.

Наші фахівці зможуть швидко визначити, з яких причин ваш монітор почав працювати з перебоями і відразу ж повідомлять вам, в яку суму обійдеться ремонт.

Ми гарантуємо, що ремонт монітора не займе багато часу, адже ми прекрасно розуміємо, наскільки важливим є будь-якого сучасній людині постійний доступ в Інтернет: багато хто не тільки проводять в мережі вільний час, а й заробляють гроші.

Просто зателефонуйте нам, і ми назвемо приблизну вартість заміни трансформатора вашої моделі монітора.

Наші майстри володіють усіма необхідними навичками: вони швидко проведуть діагностику і підберуть необхідні для вашого монітора запасні частини, що дозволить відремонтувати швидко і якісно.

Не намагайтеся усунути неполадку своїми силами, адже це може призвести до того, що наслідки «ремонту» доведеться усувати фахівцям, що може обійтися в круглу суму!

Звертайтеся в наш сервісний центр, якщо вам необхідно терміново замінити трансформатор інвертора вашого монітора! Ми впораємося з будь-яким завданням швидко, якісно і недорого!

Заміна трансформатора монітора в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Субота, 11 лютого 2017 13:11

Залишити відгук

Ми ремонтуємо