Заміна блоку живлення монітора

Заміна блоку живлення монітора необхідна тоді, коли блок живлення монітора неможливо відремонтувати. Замінити блок живлення монітора можливо в сервісному центрі. Заміна блоку живлення монітора робиться за пів години.

Однією з досить поширених причин, з якими звертаються в наш сервісний центр, є необхідність заміни блоку живлення монітора. Наші фахівці можуть відремонтувати монітор швидко і якісно, ​​а ремонт монітора обійдеться вам недорого. Звертайтеся до нас, якщо вам необхідно полагодити монітор, і ви не будете розчаровані якістю обслуговування!

Ознаки виходу з ладу блоку живлення монітора

Якщо ви включаєте комп'ютер, системний блок видає звуковий сигнал, а монітор не включається, перш за все, переконайтеся, що монітор підключений до мережі. У разі, якщо системний кабель відключений, на екрані має з'явитися повідомлення про відсутність підключення. Якщо це сполучення відсутнє, і на моніторі немає звичної заставки, можна зробити висновок про те, що несправний блок живлення монітора. Також перед тим, як звертатися в сервісний центр, щоб відремонтувати монітор, варто переконатися в тому, що все гаразд шнур, а в мережі є напруга.

Крім того, про те, що блок живлення монітора вийшов з ладу, може говорити періодичне мимовільне відключення монітора або миготіння екрану. Варто задуматися про заміну блоку живлення монітора в тому випадку, якщо через якийсь час після початку роботи монітор несподівано вимикається.

Причини виходу з ладу блоку живлення монітора.

У рідкокристалічних моніторах зазвичай використовуються так звані імпульсні блоки живлення. Такі блоки живлення надійно захищені від поломок при замиканні зовнішньої мережі, однак час від часу вони все ж виходять з ладу. Причиною може послужити стрибок напруги або перегрів монітора. В останньому випадку електролітичні конденсатори починають втрачати свою ємність, через що напруга в мережі є нестабільним або його зовсім не вистачає для запуску монітора.

Визначити точну причину поломки монітора зможе тільки досвідчений фахівець. Краще не намагатися відремонтувати монітор самостійно, так як великий ризик збільшити ушкодження, що призведе до подорожчання ремонту.

Стрибки напруги в мережі - далеко не єдина причина, яка може привести до виходу з ладу блоку живлення монітора. Він може пошкодитися в результаті виробничого браку і навіть з-за скупчення пилу.

Чому варто звернутися до професіоналів?

Якщо блок живлення монітора зовнішній, багато власників просто набувають нового. Однак це далеко не завжди виправдовує себе: іноді набагато простіше замовити ремонт монітора в сервісному центрі. Крім того, дуже важливо уважно поставитися до вибору блоку живлення: якщо новий блок за своїми характеристиками не збігається з оригінальним, великий ризик, що монітор після установки нового блоку вийде з ладу.

Якщо блок живлення внутрішній, ні в якому разі не слід намагатися розібрати його самостійно. Сучасні блоки живлення влаштовані досить складно, тому робити спроби здійснити ремонт монітора, не володіючи відповідними знаннями та необхідним обладнанням, досить ризиковано. З цієї причини довіряти заміну і лагодження блоку живлення варто тільки професіоналам, яким під силу здійснити діагностику і швидко відновити працездатність монітора.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

Якщо ваш монітор вийшов з ладу, ні в якому разі не намагайтеся відремонтувати його самостійно. Просто зверніться до нас: наші досвідчені фахівці швидко проведуть діагностику обладнання та в разі потреби замінять блок живлення монітора.

Ми гарантуємо, що ремонт монітора буде проведено в найкоротші терміни. Ми підберемо запчастини, які будуть ідеально підходити вашої моделі монітора, а ремонт обійдеться вам недорого.

Монітор вийшов з ладу, і ви переживаєте, що доведеться купувати новий або віддавати більшу суму за ремонт? Просто звертайтеся до нас: ми зможемо повернути обладнання працездатність недорого, оперативно і дуже якісно!

Заміна блоку живлення монітора в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 20:41

Залишити відгук

Ми ремонтуємо