Заміна ламп підсвічування монітора

Заміна лами підсвічування монітора - ремонт монітора, який потрібно проводити з сервісному центрі.

Мабуть, уже не залишилося б жодного користувача, який не набув би рідкокристалічний монітор: вони зручні, компактні і дуже довговічні. Однак навіть таке надійний пристрій час від часу виходить з ладу, в зв'язку з чим може знадобитися ремонт монітора. Нерідко виникає необхідність в заміні ламп підсвічування: в цьому випадку відремонтувати монітор зможе тільки досвідчений фахівець.

Ознаки виходу з ладу лампи підсвічування.

У РК моніторі є спеціальні люмінесцентні лампи, які здійснюють підсвічування панелі. Ці лампи є досить крихкими і можуть вийти з ладу, наприклад, в результаті падіння монітора.

Яким чином можна зрозуміти, що з ладу вийшла саме лампа підсвічування? В цьому випадку монітор просто перестане включатися. Точніше, він буде включатися всього на кілька секунд і відразу ж згасне: пов'язано це з тим, що таким чином спрацьовує захист монітора. На жаль, виправити дефект можна тільки шляхом заміни вийшла з ладу люмінесцентної лампи, і, як правило, відремонтувати монітор в разі подібної поломки можна тільки в сервісному центрі.

Чи можна замінити лампу підсвічування монітора самостійно?

Багато власників комп'ютерів після виявлення тієї чи іншої поломки задаються питанням, чи можна відремонтувати монітор своїми силами. Адже, здається, що в сервісних центрах ціни непомірно завищені, а будь-якій людині хочеться заощадити. Звичайно, є поломки, які можна ліквідувати своїми силами, керуючись уроками з інтернету. Однак замінити лампи підсвічування монітора, не володіючи певними навичками в лагодження оргтехніки, практично неможливо. По-перше, лампи підсвічування монітора, якими можна замінити вийшли з ладу, практично неможливо зустріти в продажу. По-друге, процес заміни дуже кропітка і вимагає воістину хірургічної акуратності.

Якщо заміна ламп виконана непрофесіоналом, то великий ризик вивести монітор з ладу, в результаті чого починають його буде набагато складніше, а ремонт монітора обійдеться набагато дорожче. Чи варто ризикувати? Відповісти на це питання може тільки сам власник монітора. Однак варто пам'ятати про те, що скупий платить двічі, а покупка нового монітора може обійтися в досить значну суму.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

  1. Вам необхідний ремонт монітора? Звертайтеся в наш сервісний центр: у нас працюють тільки найдосвідченіші фахівці, які можуть полагодити монітор від будь-якого виробника.
  2. Якщо монітор зламався, необхідно точно встановити причину неполадки, тобто провести діагностику обладнання. Наші співробітники можуть швидко визначити, який вид ремонту потрібно: багато поломки проявляються точно таким же чином, як вихід з ладу лампи підсвічування, тому без точної діагностики обійтися неможливо.
  3. Ми підберемо відповідну вашому монітору люмінесцентну лампу підсвічування монітора і швидко зробимо її заміну. Ремонт монітора буде проведений в максимально короткі терміни, тому що ми розуміємо, наскільки важливо будь-якому сучасній людині мати доступ до інтернету, де багато хто не тільки спілкуються і розважаються, а й заробляють гроші.
  4. Ми зможемо полагодити монітор не тільки швидко і якісно, ​​а й недорого. Звертайтеся в наш сервісний центр, і ви залишитеся задоволені якістю обслуговування!

Ніколи не намагайтеся здійснити ремонт монітора самостійно, якщо ви не володієте спеціальними навичками і знаннями! Довіртеся нашим майстрам: їм під силу вирішення будь-якої задачі! Ми зможемо полагодити будь-який монітор, а вам обов'язково сподобаються як якість обслуговування, так і наші

Заміна ламп підсвічування монітора в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 11:45

Залишити відгук

Ми ремонтуємо