Заміна матриці монітора, дисплея монітора

Однією з досить поширених несправностей, які можуть виникнути при падінні або неправильному транспортуванні монітора, є вихід з ладу матриці. Що ж робити, якщо матриця вийшла з ладу, і чи існують способи відремонтувати монітор? Замінити матрицю можуть тільки фахівці. Ми пропонуємо звернутися в наш сервісний центр: наші співробітники зможуть полагодити монітор в найкоротші терміни, якісно і недорого! Довірте ремонт монітора професіоналам, і ви не будете розчаровані результатом.

Як визначити, що розбита матриця?

Як правило, визначити, що матриця розбита, можна при візуальному огляді. Однак так відбувається далеко не завжди. Якщо на моніторі не відображається, спробуйте насамперед, варто перевірити, чи підключений мережевий кабель. Далі в разі, якщо є така можливість, слід підключити інший монітор, щоб визначити, чи не пов'язана проблема з несправною відеокартою.

Нерідко зображення на моніторі відсутній, якщо вийшов з ладу будь-якої шлейф. У цьому випадку проблема вирішується його заміною. Крім того, є ймовірність, що перегоріла основна мікросхема матриці монітора. Заміна її досить складна і довірити її можна тільки професіоналові плата досить тонка і може бути пошкоджена в процесі пайки.

Чи можна замінити матрицю самостійно?

Заміна матриці - один з найдорожчих видів ремонту монітора, тому у багатьох власників пристрою виникає питання, чи можна впоратися з цим завданням самостійно. Відповідь на це однозначно буде негативним. Для того щоб замінити матрицю необхідно володіти спеціальними знаннями: тільки фахівцеві під силу підібрати потрібну матрицю, яка підходить до вашого монітора, і провести всі необхідні роботи. Тому в разі виходь з ладу матриці слід відремонтувати монітор в сервісному центрі.

Якщо спробувати замінити матрицю своїми силами, великий ризик пошкодити монітор ще більше. Це призведе до того, що подальший ремонт монітора обійдеться набагато дорожче, а може бути, буде потрібно заміна монітора. Щоб уникнути непотрібних витрат, краще відразу звернутися в сервісний центр.

Від чого залежить вартість заміни матриці?

Вартість заміни матриці монітора залежить від безлічі факторів. Найважливішими з них є модель вашого монітора і розмір його діагоналі. Знати модель матриці, яка встановлена ​​на вашому моніторі, зовсім не обов'язково. Якщо вам необхідно замінити матрицю, просто зверніться в наш сервісний центр по телефону і повідомте модель вашого монітора, і ми скажемо вам, скільки буде коштувати заміна вийшла з ладу матриці. Також ми повідомимо вам, чи є відповідна для вашого монітора в наявності. У цьому випадку ремонт монітора можна зробити в максимально стислі терміни.

Правильний вибір сервісного центру

Якщо у вашому моніторі розбита матриця, не поспішайте купувати новий. Просто зверніться в наш сервісний центр, і ми швидко замінимо матрицю.

У нас працюють тільки досвідчені професіонали, яким під силу ремонт монітора будь-якої моделі. Ми зможемо зробити заміну матриці в найкоротші терміни, а ремонт обійдеться вам недорого. Ми гарантуємо, що зможемо провести ретельну діагностику обладнання, швидко визначити причину неполадки і ліквідувати її. Ми цінуємо наших клієнтів і розраховуємо на довгострокову співпрацю, тому завжди пропонуємо найвищу якість обслуговування і найчесніші ціни на ремонт монітора.

Не намагайтеся відремонтувати монітор своїми силами, якщо не володієте спеціальними навичками і всім необхідним обладнанням! Ваші зусилля можуть привести до того, що неполадка посилитися, а значить, ремонт монітора буде коштувати набагато дорожче.

Звертайтеся в наш сервісний центр, якщо вам потрібна заміна розбитої матриці вашого монітора. Ми гарантуємо, що ремонт буде проведений досвідченими професіоналами, яким під силу вирішення будь-якої, навіть найскладнішої завдання.

Заміна матриці монітора в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Субота, 11 лютого 2017 14:42

Залишити відгук

Ми ремонтуємо