Ремонт жорсткого диска нетбука

HDD нетбука - це розрахований на тривале зберігання інформації, герметично запаяний металевий блок, в який входить: комплект декількох намагнічених скляних або алюмінієвих пластин, що обертає пластини двигун і блок магнітних головок. Диски мають досить великим обсягом, але іноді і такого обсягу стає мало. Замінити вінчестер не так вже й складно.

Причин для заміни жорсткого диска нетбука може бути кілька:

  • Фізично-механічні (удар, падіння);
  • Пошкодження через пролитих на нього рідин;
  • Недостатній обсяг пам'яті для роботи;
  • Наявність складного вірусу, вивівшего з ладу операційну систему.

Самостійно ремонтувати вінчестер нетбука, справа копітка і без необхідного досвіду безнадійна. Тут слід визначити причину поломки, ремонт не завжди можливий.

Можна робити заміну жорсткого диска нетбука з метою збільшення внутрішньої пам'яті, так як для портативного пристрою, в ньому має бути достатньо місця для зберігання всього на світі. Повноцінний функціонал з кожним днем ​​пред'являє до нетбуку все більше вимог. Операційна система, файли ігор, різні програми, музику, фільми і фото великого дозволу, займають занадто багато місця на вбудованих HHD. Зовнішній диск створить дискомфорт, а також розділить інформацію, якщо не візьмете його з собою. Тим самим, доведеться запам'ятовувати що саме Ви зберігаєте і де.

Так, для користувачів стареньких лептопів, які відповідають їх по всіх параметрах, однозначно виникає питання заміни тисячі додаткових флешок, на одну добру по можливості вбудований пристрій. Благо, це реалістична ідея.

На жаль, далеко не в кожному нетбуці можливо зробити заміну HDD на дійсно більш потужний і об'ємний. Тут обмеження ставить сам BIOS. У 3-4 рази збільшення цілком можливо.

При записи вінчестер користується магнітними головками (стандартно на кожній стороні диска), які формують доріжку з нулів і одиниць, оперуючи струмовими імпульсами. Вони намагничивают позначене місце і посилають інформацію позитивної або нульової спрямованості (логічна «одиниця» або «нуль»). Процес намагнічування, в певний проміжок, коли головка подає на певну ділянку, подає струмовий імпульс і позиціонує дану ділянку диска.

Розпізнавання проводиться за допомогою магніторезистивних головок, реакцією зміни сили струму на магнітному полі, що створюється головкою. Зчитуючи, HDD отціфровивает аналогові сигнали.

Специфічність вінчестерів і відносне падіння в ціні передбачає швидку зношуваність, що призводить в подальшому до некоректної діяльності вінчестера. Заради профілактичних цілей слід міняти його раз в 5-6 років. Так, Ви зможете зберегти більшість інформації та провести її завантаження на новий диск в швидкому режимі. Тим більше проводити (не у всіх випадках) успішне відновлення системи, набагато дорожче покупки нового пристрою. Новий вінчестер нетбука, грамотно встановлений підвищить загальні показники роботи програм, системи (показник записи \ зчитування) і швидкість запису інформації.

Частина ознак, які можуть послужити для жодного рішення щодо заміни жорсткого диска нетбука:

  1. Характерний хрускіт в роботі;
  2. Повільна стартова завантаження ОС (більше 10 хвилин);
  3. Попередні програми не працюють або не Грузія;
  4. На старті подгружается перевірочна програма;


Так, в найнеобхідніший час, Ви побачите на моніторі синій екран, після появи якого ніякого видимого результату відбуватися не буде. Це покаже, що диск нетбука назавжди втрачений.

Дії по заміні жорсткого диска на нетбуці не складний процес і займає пару хвилин. Утруднення можуть викликати пошуки відповідного і завантаження необхідно операційної системи. Багато часу йде на пошук HHD, якщо BIOS встановив обмеження для максимального обсягу. Тут доводиться шукати хороший жорсткий диск в по співвідношенню ціна якість. У хід йдуть навіть добре збереглися б \ у вінчестери.

Щоб поміняти жорсткий диск в нетбуці, фахівця продіагностувати і з'ясувавши причину, доведеться зняти акумуляторну батарею, скрутити нижні гвинти, віджати клямки корпусу, від'єднати шлейф і прибрати клавіатуру. Потім скручуються гвинти зверху (під клавіатурою), від'єднується тачпад і піднімається верхня панель. Так можна дістатися до жорсткого диска на нетбуці. Самі HDD кріпляться різними способами, найчастіше один гвинт. Відкрутивши його, досить зрушити корпус диска поздовжньо. Деякі моделі з'єднуються, також, шлейфом за допомогою засувки. На санчата ставимо новий жорсткий диск і збираємо в зворотному порядку. Тут краще не закінчувати складання корпусу, а заздалегідь включити нетбук і переконатися в коректній роботі.

Ремонт і заміна жорсткого диска нетбука в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 17:14

Залишити відгук

Ми ремонтуємо