Ремонт материнської плати нетбука

Зламати плату може абсолютно що завгодно. Це звичайно стає великим жалем і, найчастіше, боляче б'є по кишені користувача. Тут з'являється проблема перегріву кольорів, удар або падіння, залита рідина, шлюб на заводі, стрибок напруги або на худий кінець недовговічність систем і плат.

Тут постає питання ціни. Продіагностувати проблему і виходячи з наміченого бюджету, можна йти трьома шляхами:

  1. Відремонтувати материнську плату в нетбуці.
  2. Поміняти материнську плату нетбука на нову.
  3. Придбати новий нетбук.


Дещо прояснити ситуацію. Відповімо собі на питання на скільки застарів нетбук. Подумаємо, чи всіх заявлених характеристик досить для Вашої повноцінної роботи. Більше 5 років нетбуку? У сучасному інформаційному світі це величезний термін. Тут слід задуматися про придбання нового.

З кожним роком, ті ж самі параметри в нетбуках дешевшають, самі вони наповнюються новітніми системами, ланцюгом харчування, картами, чіпами і чіпсетами. На місце старих комплектуючих приходять поліпшені параметри дисплея і високе і чітке дозвіл, помітний приріст fps і відеокарти не поступаються серйозним ПК. Ви відчуєте вигоду в покупці нового пристрою.

Якщо внутрішньої краси нетбука цілком достатньо по Вашим запитам і бюджет трохи обмежує, то з'являється наступний альтернативний питання: «Замінювати чи материнську плату або ремонтувати наявну?»

Найчастіше, найскладніший ремонт материнської плати все одно вигідніше, ніж підшукувати і купувати, нову материнську плату і знайти материнську плату пристойного вигляду, для нетбука віком понад рік, - зовсім нереальне завдання.

Для того щоб полегшити завдання з Вашим вибором, можна розглянути кілька поставлених завдань і шляхи вирішення.

Якщо нетбук відмінно працював, не було скоєно жодних механічних пошкоджень. Вимкнувши його, Ви не змогли більше включити пристрій. При включенні загорілася індикаторна лампочка, але екран залишився темним. Тут слід грішити на відеочіп або міст. Міг вплинути затяжний перегрів. В такому випадку, вигідніше буде просто замінити чіп. Найякіснішу роботу по заміні, в зв'язку з унікальним для цього обладнанням і досвідом фахівця, може дозволити собі тільки хороший великий центр, тому уникайте маленьких майстерень.

При надто тривалої або у відсутності зарядки, можна припустити проблему з ланцюгом харчування. Тут доцільно ремонтувати материнську плату Вашого комп'ютера. Так само ремонт плати нетбука краще зробити, якщо зависає нетбук при включенні, з наступною появою синього екрана смерті. Підійде будь-яка майстерня.

У разі падіння або удару, можуть діагностуватися мікротріщини на платі. Їх неможливо усунути і слід тільки міняти материнську плату нетбука.

На нетбук потрапила рідина, і він продовжував працювати, материнську плату швидше за все доведеться замінити. Якщо ж ви перевернули пристрій і \ або рідини було зовсім небагато, все ще залишаються шанси. Можливо Ваша клавіатура має прошарок всередині і досить буде її зміни.

Власноруч приступити до ремонту вдасться при наявності непоганого навички, інструментів і розраховуйте тільки на заміну материнської плати нетбука, але ніяк не на перепайку контактів і чіпів. Тут необхідно врахувати модель нетбука, його повну сумісність з купується деталлю і непридатного обладнання.

При відсутності достатнього рівня вмінь, Ваш шлях пролягає до сервісних фахівців. Якщо від приватних майстерень надходить пропозиція про заміну, враховуєте: термін нетбука більше гарантійного терміну - значить дістати хорошу материнську плату не вдасться. Офіційні центри отримують деталі тільки в той час, коли випускається модель, плюс 1-2 роки на гарантію. Ці деталі зберігаються на складах фірми і передаються кому-небудь ще рідко. Приватникам, швидше за все, не вдасться дістати якісну деталь, тому існує неприємна можливість отримання доживає свій вік б \ у деталі. Такі методи як заміна зламаної (але з можливим ремонтом) фірмової плати, подальша покупка цього нетбуку ще деталі, що виготовляється - часто практикуються. Це робиться для того, щоб, потім відремонтувавши її нетбука, отримати хороший продукт і видати його за новий. Ця материнська плата може потрапити в абсолютно будь-який нетбук під виглядом нової.

Невеликі приватні майстерні прогрівають материнську плату, розігрівають чіп і повертають готовий (на кілька місяців) продукт. Центри ж, займаються перепайкой на спецоборудовании, деяких виявлених в діагностиці, чіпів і контактів. Цей ремонт обійдеться дорожче, але при отриманні нетбука Ви будете тримати в руках результат професійної, практично не отличимой від заводської роботи.

Загалом, робіть свій вибір виходячи з вищесказаного, щоб ремонт материнської плати нетбука, був для Вас максимально приємним і бюджетним заходом.

Ремонт материнської плати нетбука в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 16:50

Залишити відгук

Ми ремонтуємо