Ремонт нетбука

Якщо мова заходить про те, що потрібно полагодити нетбук, на увазі можуть мати все що завгодно. Від стертого виду клавіатури, пролитої кави, закінчуючи внутрішніми поломками, вірусами і розбіжностями програм. Не слід виключати моральна відсталість моделей і виснаження фізичної складової, так як усіх у деталей є свій термін вироблення.

Практично скрізь ремонт нетбуків проводиться як з викликом на будинок майстра, так і в вузькоспеціалізованих сервісних центрах. Тут варто врахувати характер Вашої поломки: наскільки складні пошкодження нетбука. Якщо поломка не велика, може необхідно замінити динамік або лопнув дисплей, то такі нескладні дії з успіхом виконає практично кожен фахівець. Але не знаючи, що необхідно відремонтувати в нетбуці, врахуйте високий навик майстра і його спеціалізацію, тому як людина, яка займається в основному лагодженням певної моделі, знає її мінуси і плюси набагато більше, ніж будь-який інший ремонтник, тому легко і швидко полагодить нетбук. Тут не варто експериментувати і гнатися за дешевизною.

Висока складність проблеми або якщо поломка нестандартна, можуть збентежити деяких приватних майстрів або навіть сервісні центри по ремонту, вони не зможуть класифікувати замовлення по стандартному прайс-листу і відмовлять в ремонті нетбука. Тому варто добре діагностувати проблему настільного ПК, пошукати кращих фахівців в цій області щодо усунення несправності.

Несправності нетбука можна розділити на основні категорії, чотирьох видів:

  • Фізично-механічні зовнішні пошкодження;
  • Несправності рухомих частин;
  • Поломки різних внутрішніх складових (материнських плат, відеокарт, динаміків і т.д.);
  • Поломки системи нетбука (несправності драйверів, віруси, захаращеність ПК).


Під першу категорію потрапляють, в першу чергу, дії насильницького характеру над нетбуком. Виламані USB-порти, падіння і застосування сили для прискорення програм, потрапляння рідин.

При заміні USB-порту або будь-якого іншого роз'єму / порту, спочатку впаянного в материнську плату, може знадобитися дорога заміна плати, яка дає тільки ймовірність викорінення несправності нетбука.

При неправильній послідовності підключення до живлення або через перебої, стрибків напруги, може вигоріти як роз'єм, зарядний пристрій, так і сама материнська плата. Почніть з підключення нетбука із зарядним пристроєм, а потім підключіть його до мережі електроживлення. Щоб убезпечити себе від подальших витрат на ремонт нетбука, краще придбати мережевий фільтр. Звичайно, найбільш просунуті користувачі, можуть придбати ДБЖ (джерело безперебійного живлення), але покупка виявляється не з дешевих і, завдяки вбудованому в нетбук акумулятору, цілком з роботою може впоратися більш бюджетний - мережевий фільтр. Його основна функція - обмеження від високих стрибків. Наприклад, якщо лінії електромережі вдарить грозовий розряд, що назавжди виведе нетбук з ладу, навіть у вимкненому стані. При згорянні адаптера нетбука, від високих стрибків напруги, Ви викладете на стіл ремонтникові мінімум 100 $ тільки за сам адаптер, а якісний фільтр можна придбати до 1500 рублів. Вигода на обличчя.

З тих же причин, може згоріти мережева карта або модем.

Щоб уберегти дисплей нетбука, слідуйте простому правилу: будь-який необережний фізичний контакт з кришкою або з матрицею дисплея - його зашкодить. Пошкодити може необережне закриттю. Дисплей - дуже крихкий, і відремонтувати нетбук з такою поломкою - зовсім небюджетне завдання. Врахуйте це при перевезенні і не транспортуйте разом з ним гострі, об'ємні, залізні предмети, а також стежте за часто залишеними на клавіатурі канцтоварами.

Буває, лопаються шарніри кріплення дисплея до нетбуку, це може спровокувати вивертання і поломку корпуса і матриці дисплея. Таке відбувається через систематичне закриття кришки з одного кута, перекошуючи і нерівномірно істірая шарніри.

Але перше місце в списку причин поломки почесно займають - комп'ютери, залиті всілякими рідинами. Будь то стандартні: чай, кава, суп; так і падіння у ванну, потрапляння під проливний дощ. Чим менше рідини встигне потрапити на нього, тим більше шансів, що грамотний фахівець зможе відремонтувати нетбук. У разі невеликого попадання рідини, велика ймовірність відмови техніки. Хоч Ви і витерли корпус, просушили його феном, потрясли гарненько обов'язково покажіть його майстру. Іржа всередині нього через тонкощі плат тут же роз'їдає їх структуру. Але ж цього можна уникнути, виявивши її вчасно обробивши контакти і запобігши поломку.

Тоді проведений ремонт нетбука не створить Вам зайвого головного болю, а з успіхом, в короткі терміни і надовго забезпечить безперебійної та якісною роботою пристрою.

Ремонт нетбуків в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 16:30

Залишити відгук

Ми ремонтуємо