Замінити SSD в нетбуці

З розвитком технологій твердотільних накопичувачів, з'явилася можливість установки його в нетбуки. Він досить високо піднімає швидкість підсистеми дисків. Завдяки SSD комп'ютери запускаються за лічені секунди і при цьому роблять набагато чутливіший інші програми.

Це досить дороге задоволення. При заміні SSD в нетбуці, його швидкодія зросте в рази, але швидше за все впаде пам'ять, тому як бюджетні пристрої на 64 ГБ SSD обійдуться в третину вартості покупки нетбука. Але нетбук в основному використовується в простій роботі, офісні програми і невеликі флеш-ігри. Отже, пам'яттю в даній ситуації можна і знехтувати, для отримання швидко відгукується лептопа. Тим більше при низькій вазі самого нетбука, вага жорсткого диска збільшує його в рази, а SSD - суперлегені пристрою.

З самого моменту установки Windows, Ви зможете помітити значну різницю. Все вимірюється в декількох хвилинах, тоді як з жорстким диском проходять десятки. Це впливає і на саму ОС. З такою начинкою будь-яка програма запускається практично з одного кліка і займає від попереднього часу близько третини.

Приємна різниця при заміні SDD в нетбуці, дійсно присутній. Кожна програма швидко запускається і відмінно встановлюється. Секундний перезапуск системи. ОС стає більш дружелюбним і інтернет, що важливо для нетбука, працює досить швидко.

Тому бюджетний SSD стане відкриттям для досвідченого користувача нетбука.

· Якщо Ваш нетбук і Ваші руки вимагають термінового його апгрейда.

· Якщо нетбук має відмінна збалансована система на жорсткому диску і Вас вражає помітний приріст продуктивності.

· Часто дивіться \ працюєте на нетбуці в дорозі або громадському транспорті і в ці моменти Ви цінуєте будь-яку хвилину автономної роботи нетбука.

Те на питання про заміну HDD на SDD, природний відповідь - так. Міняйте і не роздумуйте.

Специфічність вінчестерів і відносне падіння в ціні передбачає швидку зношуваність, що призводить в подальшому до некоректної діяльності вінчестера. Заради профілактичних цілей слід міняти його раз в 5-6 років. Так, Ви зможете зберегти більшість інформації та провести її завантаження на новий диск в швидкому режимі. Тим більше проводити (не у всіх випадках) успішне відновлення системи, набагато дорожче покупки нового пристрою. Новий SDD нетбука, грамотно встановлений підвищить загальні показники роботи програм, системи (показник записи \ зчитування) і швидкість запису інформації.

Частина ознак, які можуть послужити для жодного рішення щодо заміни HDD на SDD:

  1. Характерний хрускіт в роботі;
  2. Повільна стартова завантаження ОС (більше 10 хвилин);
  3. Попередні програми не працюють або;
  4. На старті подгружается перевірочна програма;


Дії по заміні диска на нетбуці не складний процес і займає пару хвилин. Утруднення можуть викликати пошуки відповідного і завантаження необхідно операційної системи. Багато часу йде на пошук SSD, якщо BIOS встановив обмеження для максимального обсягу. Тут доводиться шукати хороший SSD диск в по співвідношенню ціна якість.

Щоб поміняти диск в нетбуці, фахівця продіагностувати і з'ясувавши причину, доведеться зняти акумуляторну батарею, скрутити нижні гвинти, віджати клямки корпусу, від'єднати шлейф і прибрати клавіатуру. Потім скручуються гвинти зверху (під клавіатурою), від'єднується тачпад і піднімається верхня панель. Так можна дістатися до диска на нетбуці. Самі HHD кріпляться різними способами, найчастіше один гвинт. Відкрутивши його, досить зрушити корпус диска поздовжньо. Деякі моделі з'єднуються, також, шлейфом за допомогою засувки. На санчата ставимо новий SSD диск, закручуємо його і збираємо в зворотному порядку. Тут краще не закінчувати складання корпусу, а заздалегідь включити нетбук і переконатися в коректній роботі.

Заміна SSD нетбука в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 21:05

Залишити відгук

Ми ремонтуємо