Установка Віндовс 10 на нетбук

Дістати новеньку, поліпшену операційну систему Windows 10 на нетбук можна декількома способами:

  • Активацією. В один прекрасний день пристрій запропонувало зробити Вам перехід на цю чудову операційну систему. І при цьому воно пообіцяло, що збережуться всі дані, а система стане більш швидкою і надійною. Варто йому повірити.
  • Цифрова копія. Купівля в магазині Windows 10 (справжньої копії і ключа). Дотримання щодо подальших інструкцій.
  • Ви учасник Бета-версії продукту і отримали її за великі заслуги перед компанією
  • Придбали у офіційного роздрібного продавця з кодом на упаковці
  • Windows 10 за місяць до виходу системи, розіслала всім користувачам ліцензійної версії Windows, листи з можливістю резервування ОС для кожного комп'ютера. Оновлення дозволяє зберегти свої попередні файли і папки, настройки системи і програми.

При оновленні Windows 7 і 8.1, пакетний установник звіряє старі дані системи на тему ліцензії і активації, тому користувач піратської версії не отримує ключ - а комп'ютер заноситься з єдиним сполученням символів на сервера Microsoft. Тільки ліцензійні комп'ютери збігаються з кодом на серверах і автоматично активуються. Якщо спочатку не оновлювати, то реєстрація не буде пройдена і можливості ввести ключ вручну немає.

Найприємніше, що система візуально не сильно відрізняється від попередніх версій Windows. І навіть недосвідчений користувач без праці впорається з роботою в ній. Підхід до власника тут більш індивідуальний, і програми, що працюють на попередніх версіях, стають на новий рівень.

Розробники розширюють меню «Пуск», воно помітно перетворюється в зручне і з доступне робочий простір. Також вони випустили відмінний, швидкий і конкурентоспроможний браузер Microsoft Edge.

При використанні в Вашому нетбуці ліцензійної версії Windows, можна оновити версію прямо з пристрою. Якщо ж стоїть піратська копія, то слід відновити ліцензію, шляхом перевстановлення Віндовс на нетбуці. Для цього необхідно пошукати в інтернеті файл ISO підходящої саме Вашої моделі системою Windows.

При знаходженні на жорсткому диску комп'ютера потрібних файлів і наявності додаткового розділу, слід перенести в нього всі файли і перевстановлення Віндовс на нетбуці пройде без їх видалення. Але якщо розділ існує один (диск С), то збережіть їх краще на флешку і знімний диск.

Для раніше встановлених програм та ігор, доведеться пошукати дистрибутиви і також завантажити їх на окрему флешку, тому як при перевстановлення вони будуть втрачені.

Отже, почнемо настройку Windows на нетбуці. Вставляємо флеш-карту з образом системи, не використовуючи всіляку периферію (розгалужувачі та інше), а підключаючи флеш безпосередньо в південний порт нетбука. Перезавантажуємо пристрій, з'являється чорний екран для виходу в BIOS. Натискаємо необхідну комбінацію запускаємо БІОС. Залежно від моделі нетбука і версії ОС, Ви можете побачити Boot Settings або First Boot Device або щось подібне. Необхідно вибрати пункт для первинного завантаження USB-флешки.

Далі прямуємо по пунктам, наведеним інсталяційний файл флешки. Вибираємо мову, приймаємо умови угоди і виставляємо повну установку. Далі вибираємо налаштування диска для установки. Тут є можливість розділити диск на дві частини. Щоб в подальшому було зручно встановлювати заново Віндовс на нетбуці, слід звичайно розділити диск, для перенесення необхідних даних на нього. Якщо ж Ви маєте вже необхідну кількість розділів, то сміливо вибираємо системний розділ і форматіруем його. Після вибираємо його як інсталяційний і встановлюємо операційну систему.

Очікуємо завершення установки, в процесі якої, нетбук може неодноразово перезавантажуватися. Можливо потім комп'ютер запросить ключ. Він зазначений на самому нетбуці або на диску з образом.

Далі з сайту Майкрософт встановлюємо Windows 10 для нетбука. Можливий і другий варіант. При першому підключенні до мережі ОС сама запросить оновити до Windows 10 нетбук. Завантажиться установча програма. Запускаємо її і слідуємо командам.

Можна виконати повну синхронізацію з Вашим мобільним пристроєм, якщо воно на системі Windows Mobile. Це його основна особливість. Що дозволяє зберігати загальні для комп'ютера і мобільного телефону файли на віртуальному диску і мати до них доступ в будь-якій точці земної кулі, управляти комп'ютером з телефону і навпаки. Відмінна функція для викладачів, які часто використовують для пояснення матеріалу презентації. Офіс теж в покращеній комплектації, повністю інтегрований і швидкий.

Щоб перевстановити Windows 10 на нетбуці, слід зайти в «Панель управління», далі «Відновлення», «запуск відновлення системи», «Далі» і все, готово.

Установка Windows 10 на нетбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:15

Залишити відгук

Ми ремонтуємо