Установка Windows 7 на нетбук

Якщо виникла потреба в перевстановлення Windows 7 на нетбуці, існує кілька різних способів зробити це. При наявності зовнішнього приводу, можна зробити образ системи відразу на диску. Але також можна скористатися завантажувальної флешкою. Дистрибутив купується як на жорсткому носії у офіційних дилерів, так і в магазині Microsoft Store.

Відмінність версій ОС, випущених раніше Windows 8, в тому, що існуюча функція secure boot, в них ще не встановлювалася. Вона забороняє роботу програм, до завантаження системи обходять користувача (Руткіни).

Купуючи нетбук з ОС відмінною від Windows 7, Ви не маєте ліцензії і його варто перевірити на сумісність з купленої системою. Тут потрібно використовувати Порадник з оновлення до Windows 7. Він зробить розрахунки і повідомить Вас про майбутні додаткові можливості після переустановлення на Windows 7 нетбука.

- Якщо на нетбуці Windows 7, досить знайти в меню «Пуск» програми виробника з маркуванням Recovery. При запуску Ви зможете вибрати цікаву програму для відновлення.

- Під час запуску натискаємо необхідну кнопку для запуску відновлення. Ця інформація пишеться при включенні під логотипом і англійською виглядає приблизно так: «Press F2 for Recovery». Проходимо в меню і слідуємо підказкам для переустановлення Віндовс на нетбуці.

- Якщо в Вашому нетбуці вже відбувалася зміна системи на піратську версію, то ймовірно, втрачений розділ відновлення і потрібно образ ОС на флеш-карті. Для цього необхідно пошукати в інтернеті файл ISO підходящої саме Вашої моделі системою Windows. Для створення завантажувальної системи, необхідна флеш-карта об'ємом від 4 Гб і набутий образ Windows 7 (в Microsoft Store або у офіційних дилерів).

При знаходженні на жорсткому диску комп'ютера потрібних файлів і наявності додаткового розділу, слід перенести в нього всі файли і перевстановлення Віндовс на нетбуці пройде без їх видалення. Але якщо розділ існує один (диск С), то збережіть їх краще на флешку і знімний диск.

Для раніше встановлених програм та ігор, доведеться пошукати дистрибутиви і також завантажити їх на окрему флешку, тому як при перевстановлення вони будуть втрачені.

Отже, почнемо установку Windows 7 на нетбуці. Вставляємо флеш-карту з образом системи, не використовуючи всіляку периферію (розгалужувачі та інше), а підключаючи флеш безпосередньо в південний порт нетбука. Перезавантажуємо пристрій, з'являється чорний екран для виходу в BIOS. Натискаємо необхідну комбінацію запускаємо БІОС. Залежно від моделі нетбука і версії ОС, Ви можете побачити Boot Settings або First Boot Device або щось подібне. Необхідно вибрати пункт для первинного завантаження USB-флешки.

Далі прямуємо по пунктам, наведеним інсталяційний файл флешки. Вибираємо мову, приймаємо умови угоди і виставляємо повну установку. Далі вибираємо налаштування диска для установки. Тут є можливість розділити диск на дві частини. Щоб в подальшому було зручно встановлювати заново Віндовс 7 на нетбуці, слід звичайно розділити диск, для перенесення необхідних даних на нього. Якщо ж Ви маєте вже необхідну кількість розділів, то сміливо вибираємо системний розділ і форматіруем його. Після вибираємо його як інсталяційний і встановлюємо операційну систему.

Залишається тільки чекати завершення установки, в процесі якої, нетбук може неодноразово перезавантажуватися. Можливо потім комп'ютер запросить ключ. Він зазначений на самому нетбуці або на диску з образом. Також слід вказати необхідні для подальшої роботи дані, на кшталт імені користувача або пароля. Наступним кроком буде настройка Windows 7 на нетбуці і установка необхідних програм і драйверів.

Тепер необхідно налаштувати інтерфейс. Для більш гладкою роботи Windows рекомендується провести більш тонке налаштування візуальних ефектів. Це дозволить значно прискорити роботу інтерфейсу системи нетбука. Тут потрібно врахувати, що на більшості нетбуків функції в ефектах на кшталт Aero помітні не будуть, за рахунок невисокої якості монітора нетбука. Тому сміливо відключаємо їх. Це помітно прискорить роботу відеокарти, знизивши навантаження на обчислювальні розрахунки. Не забуваємо натиснути «Застосувати» по завершенню вибору. Можливо, Ви навіть не помітите особливих змін, але навантаження на систему знизиться.

Прискорюючи процес оптимізації Windows 7 і нетбука, можна поставити безліч програм по завіреннях розробників, що поліпшують продуктивність і творять чудеса. Але на практиці невмілі користувачі тільки погіршать ситуацію, назавжди втратять стабільність системи, що в кінцевому підсумку призведе до нової перевстановлення Windows 7 на нетбуці. Так що уважно стежте за тим, що встановлюєте, а краще скористайтеся порадами фахівців.

У Windows 7 існує зручна настройка систем електроживлення. Є кілька параметрів, що планів, які впливають на зображення, швидкодія і акумуляторну батарею.

Установка Windows 7 на нетбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:28 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:11

Залишити відгук

Ми ремонтуємо