Перепрошивка біос, оновлення, налаштування, заміна батарейки БІОС (BIOS) ноутбука

Прошити біос (BIOS) на комп'ютері. Можна прошити біос (BIOS) і на ноутбуці. Прошивка БІОС (BIOS) на комп'ютері або ноутбуці можлива тільки в сервісному центрі. Щоб прошити біос (BIOS) ноутбука, потрібне спеціальне обладнання. Оновлення БІОС (BIOS) потрібно робити акуратно.

БІОС (BIOS) - базова система введення виведення. Іноді потрібно перепрошити BIOS \ БІОС на ноутбуці. BIOS- базова система введення виведення.

Прошивати, оновлювати БІОС (BIOS) потрібно в кількох випадках:

 • Після того, як Ви перевантажили ноутбук, налаштування BIOS скидаються на стандартні заводські. У цьому випадку потрібно прошити біос (BIOS) ноутбука або замінити батарейку BIOS.
 • Після відключення ноутбука від харчування, час і дата постійно скидаються. Причиною може бути сіла батарейка БІОС. Потрібно поміняти батарейку біос (BIOS) або перепрошити BIOS.
 • Видається повідомлення, коли включаєте ноутбук, про несправності батареї і прохання натиснути F1 іліF2. В даному випадку, швидше за все, села батарейка BIOS. Прошивка БІОС швидше за все не буде потрібна.
 • Прошити біос на ноутбуці іноді потрібно в тих випадках, коли робиться апгрейд ноутбука. Наприклад - поставили процесор, який Ваша версія BIOS не підтримує.
 • Перепрошивка БІОС потрібна для більш сучасної операційної системи.
 • Для активації прихованих можливостей чіпсета потрібно оновити БІОС.
 • Для підключення накопичувача, який більше ніж дозволяє BIOS потрібно прошивка БІОС.

Замінити батарейку біос (BIOS) потрібно в таких випадках:

 1. Батарейка БІОС (BIOS) втратила ємність (сіла).
 2. Якщо батарейка БІОС (BIOS) видає потужність менше ніж 3v. Потрібно замінити батарейку біос (BIOS).
 3. Попалася бракована батарейка БІОС.
 4. Поміняти батарейку біос потрібно, якщо вона тривалий час перебувала в холоді.


Ми перерпрошиваем, прошиваєм, оновлюємо БІОС (BIOS) наступним чином:

Апаратним чином. Ноутбук може включатися, але не «стартувати». На матриці темний екран. Мікросхема БІОС вилучається і перевіряється програма початкового завантаження «первинка». Якщо в мікросхемі БІОС програма первинного завантаження відсутня, тоді спеціалізованим обладнанням вона туди «заливається». Після цього мікросхема встановлюється назад.
За допомогою утиліт. Припустимо, нам потрібно встановити жорсткий диск більшої ємності, а BIOS не підтримує жорсткі диски такого обсягу. Прошиваємо БІОС заводськими спеціалізованими програмами, і ноутбук нормально сприймає жорсткий диск.
Звертайтеся в наш сервісний центр «АРІС» і наші інженери прошиють, оновлять БІОС (BIOS) якісно і швидко.

Перепрошивка BIOS в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо