Заміна північного моста ноутбука, ремонт, реболлінг

Північний міст - це контролер чіпсета. З північним мостом ноутбука взаємодіє ОЗУ, процесор і видеоконтроллер. З усіма іншими елементами північний міст материнської плати працює через південний міст ноутбука. Іноді потрібно замінити північний міст ноутбука.

Північний міст материнської плати ноутбука дуже важливий, тому що через він пов'язує між собою процесор, видеоконтроллер і оперативну пам'ять. Це одні з найбільш швидкісних деталей в ноутбуці. Внаслідок цього на північний міст ноутбука йде велике навантаження, а це відповідно призводить до сильного нагрівання північного моста материнської плати ноутбука. В результаті тривалого перегріву, міст перегорає. Для того щоб BGAмікросхема прослужила довше, потрібно регулярно робити чистку від пилу ноутбука.

Заміну північного моста потрібно робити в таких випадках:

  • Ноутбук може включатися через раз - відвал моста.
  • Ноутбук запускається, а на екрані темний фон.
  • При включенні ноутбука чутний писк або гудки.
  • Чи не визначається оперативна пам'ять.
  • Індикатори включення горять, а ноутбук не запускається.
  • Ноутбук періодично висне і ні на що не реагує.
  • Після завантаження операційної системи з'являється синій екран смерті.

Для того щоб замінити північний міст материнської плати, ноутбук потрібно повністю розібрати. Після розбирання ноутбука, материнська плата ретельно діагностується. Спеціальною паяльною станцією проводиться заміна північного моста ноутбука. Важливою умовою є те, що мости материнської плати повинні бути ідентичні.

Бувають випадки, коли відеокарта ноутбука інтегрована в материнську плату ноутбука. Це ускладнює заміну північного моста материнської плати ноутбука. В цьому випадку відеочіп і міст перепоювати разом.

Звертайтеся в наш сервісний центр «АРІС», і наші інженери якісно замінять північний міст материнської плати ноутбука.

Заміна північного мосту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо