Заміна процесора на ноутбуці.

Заміна процесора ноутбука - досить складне завдання. На відміну від простих комп'ютерів, замінити процесор на ноутбуці не так просто. У багатьох ноутбуках, процесор упаяний в материнську плату. Для того щоб замінити процесор в ноутбуку, потрібно звертатися в сервісний центр. Без спеціального обладнання, замінити процесор в ноутбуку практично неможливо.

Коли в ноутбуці процесор знімний, Ви можете замінити процесор самі. Потрібно просто розібрати ноутбук, замінити процесор і перепрошити БІОС. Перепрошивка БІОСа обов'язкове, якщо Ви хочете замінити процесор на більш потужний процесор.

Багато користувачів, купуючи ноутбук, використовують його для роботи, а не для ігор. Замінювати процесор ноутбука в цьому випадку безглуздо. Якщо Ви на ноутбуці граєте в ігри, тоді вибирайте процесор з найбільшою кількістю ядер. Схема проста. Чим більше ядер в процесорі, тим швидше працює ноутбук.

Звертайтеся в наш сервісний центр «Аріс» і наші досвідчені інженери Вас грамотно проконсультують і замінять процесор ноутбука в найкоротші терміни.

Заміна процесора на ноутбуці в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо