Ремонт, заміна роз'єму RJ 45 на ноутбуці

Роз'єм RJ 45, LAN, Ethernet, мережевий вхід - це місце підключення мережевого кабелю до ноутбука. Ще роз'єм RJ 45 часто називають мережевою картою, але це твердження не так. Коли у Вас мережевий кабель підключений безпосередньо до ноутбука в мережеве гніздо, роз'єм мережевої карти ноутбука піддається фізичному впливу. Ви періодично рухаєте ноутбук. В результаті мережевий роз'єм ноутбука розхитується і як наслідок, виходять з ладу. У цьому випадку допомагає тільки заміна роз'єму мережевої карти. Коли кабель підключений до ноутбука безпосередньо в роз'єм RJ 45, його можна випадково зачепити і виламати роз'єм мережевої карти. У цьому випадку допомагає заміна роз'єму RJ 45.

На сьогоднішній день мережі сервісного центру «АРІС» дуже популярні, але виробники ноутбуків все одно стандартну комплектацію ноутбука додають роз'єм RJ 45. Підключення до інтернету через роз'єм RJ 45 надійніше і при такому підключенні велика швидкість інтернету.

У багатьох випадках ремонт роз'єму RJ 45 - це заміна поламаного на новий мережевий роз'єм. Для цього потрібно повністю розібрати ноутбук, випаять старий роз'єм RJ 45 і замінити на інший мережевий роз'єм. Будинки робити це не рекомендуємо.

Заміна роз'єму RG 45 потрібна у випадках:

  • Ноутбук не бачить мережевий кабель.
  • Неможливо нормально зафіксувати кабель.
  • У мережеве гніздо погано вставляється кабель.
  • Постійно пропадає інтернет.
  • Гніздо RJ 45 бовтається.


Фахівці нашого сервісного центру «АРІС» мають багатий досвід по заміні роз'ємів RJ 45. Якщо Ви виламали гніздо підключення мережевого кабелю, звертайтеся до нас і наші інженери в найкоротші терміни проведуть заміну мережевого роз'єму RJ 45.

Заміна роз'єму RJ 45 в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо