Чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти

Чистка ноутбука від пилу можлива з повним або неповним розбиранням ноутбука. Щоб почистити ноутбук від пилу, не завжди потрібно розбирати пристрій повністю. Коли робиться чистка ноутбука від пилу, одночасно потрібно замінити термопасту ноутбука. Заміна термопасти робиться інженерами в сервісному центрі.

Сучасні ноутбуки, на відміну від звичайних комп'ютерів, швидше забруднюються. При перегріві ноутбука погіршується якість його роботи. Коли ноутбук перегрівається, він починає зависати або вимикатися. У цьому випадку потрібно звертатися в сервісний центр і замовляти послугу з чищення ноутбука від пилу.

Коли потрібно чистити ноутбук від пилу:

 • Якщо протягом року роботи ноутбука ви ніколи не робили чистку ноутбука і заміну термопасти.

 • Якщо ви тільки включили ноутбук, а він уже гарячий, треба чистити ноутбук від пилу і замінювати термопасту.

 • Якщо ноутбук періодично сам вимикається, пропрацювавши якийсь час, обов'язково почистіть ноутбук від пилу і замініть термопасту.

 • Якщо програми, які раніше запускалися швидко, дуже довго включаються або зависають, тоді потрібно робити чистку ноутбука від пилу і заміну термопасти.

 • Якщо вентилятор не відключається, гуде, дзижчить, і видуває гаряче повітря бажано почистити ноутбук від пилу і змастити вентилятор.

 • Коли у Вашого ноутбука почали з'являтися вищеперелічені проблеми, обов'язково викликайте майстра по ремонту ноутбуків.

 • Перегрів ноутбука може привести до серйозного пошкодження ноутбука.

Своєчасно виконана чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти, продовжують працездатність ноутбука. Особливо довше працює відеокарта ноутбука і BGAмікросхеми.

Періодично потрібно проводити профілактичну чистку ноутбука від пилу і заміну термопасти хоча б один раз на рік. Якщо в будинку дуже пильно або є тварини, тоді чистку ноутбука від пилу і заміну термопасти потрібно виконувати раз на півроку.

Чистка ноутбука від пилу в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Наш сервісний центр виконує чистку ноутбука від пилу так:

 1. Ноутбук відключається від мережі і виймається батарея.

 2. Ноутбук повністю розбирається.

 3. Радіатор ноутбука продувається під тиском повітря, весь пил очищається з ноутбука.

 4. Замінюється термопаста і термопрокладки на мікросхемах материнської плати.

 5. Ноутбук збирається назад.

 6. Після складання ноутбука п'ять годин ноутбук проходить тестування на перегрів.

 7. Видача ноутбука Вам: почищеного від пилу, з новою термопастою і пройшов всі тести.

Залишити відгук

Ми ремонтуємо