Ремонт залитого ноутбука, чистка ноутбука після залиття

Ремонт ноутбука після залиття обов'язково потрібно робити в сервісному центрі. Відремонтувати залитий ноутбук в домашніх умовах неможливо. Ремонт залитого ноутбука робиться досить довго.

Ремонт залитого ноутбука - досить часта проблема, з якою власники ноутбуків звертаються в сервісний центр. Якщо ви пролили на Ваш ноутбук рідина, слід звертатися в сервісний центр і виконувати ремонт залитого ноутбука.

Коли Ви пролили на ноутбук алкоголь, воду, чай варення і т.д., слід негайно виконати ряд дій, щоб не погіршити ситуацію з залитим ноутбуком.

 1. Вимкнути залитий ноутбук.
 2. Відключити залитий ноутбук від мережі і вийняти з залитого ноутбука батарею.
 3. Навіть якщо ноутбук працює після залиття, обов'язково його відключайте. Вода яка пролилася на залитий ноутбук, може просочитися всередину ноутбука і ноутбук замкне.
 4. Розгорнути залитий ноутбук клавіатурою вниз.
 5. Викликати комп'ютерного фахівця з сервісного центру щоб він оглянув мокрий ноутбук.
 6. Багато власників ноутбуків припускаються помилок. Вони потім погіршують сітуаціюі ремонт залитого ноутбука стає дорогим.

Поширені помилки при залитті ноутбука.

Багато хто вважає, що з залитий ноутбук висихає за три дні і можна залитий ноутбук включати. Такий варіант дій з залитим ноутбуком неправильний.

Якщо рідина потрапила всередину залитого ноутбука і не висохла, при включенні в ноутбуці відбудеться коротке замикання на материнській платі залитого ноутбука.

Припустимо, Ви включили залитий ноутбук, і короткого замикання немає. Ноутбук включився і працює. У цьому випадку Ваш залитий ноутбук може працювати деякий час.

Рідина, яка залишилася в залитому ноутбуці, призведе до окислення мікросхем і доріжок на материнській платі ноутбука. Це приведе до дорогого ремонту материнської плати залитого ноутбука.

Наш сервісний центр «Аріс» виконує усунення поломки залитого ноутбука наступним чином:

 • Досвідчений інженер нашого сервісного центру маючи професійний інструмент розбере Ваш залитий рідиною ноутбук.
 • Далі зробить очистку від рідини всіх компонентів залитого ноутбука.
 • Якщо буде потрібно, майстер нашого сервісного центру відновить пошкоджені доріжки материнської плати залитого рідиною ноутбука.
 • Після всіх необхідних робіт інженер сервісного центру збере відремонтований ноутбук і зробить детальне тестування відремонтованого ноутбука.
 • Коли інженер сервісного центру буде впевнений на всі 100% в якості роботи ноутбука, ви отримуєте його назад.

Ремонт залитого ноутбука в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо