Модернізація і прискорення ноутбука

Модернізація ноутбука, покращує його продуктивність. Зробити модернізацію (апгрейд) ноутбука досить легко. Ви можете самостійно зробити модернізацію ноутбука.

Сучасні ноутбуки та комп'ютери, розвиваються з випередженням на 3 роки швидше, ніж випускаються. Припустимо, Ви купили ноутбук 2 роки тому, а він вже не підтримує, сучасні ігри.

Це не проблема! Кожен ноутбук можна модернізувати, поліпшити, апгрейдити.

Фахівці Мережі Сервісних Центрів «Аріс» допоможуть Вам прискорити, поліпшити і модернізувати Ваш ноутбук.

Ноутбук це комп'ютер, який можна прискорювати, модернізувати, апгрейдити і покращувати.

Як і в простому ПК, швидкість роботи (продуктивність), залежить від комплектуючих, які Ви можете купити і встановити в Ваш ноутбук. Основні деталі процесор, відеокарта, жорсткий диск, оперативна пам'ять.

Наша Мережа Сервісних Центрів «Аріс» прискорить Ваші ноутбуки за помірними цінами:

  • Безпечний розгін процесора збільшення потужності і продуктивності.
  • Додавання оперативної пам'яті ноутбука або заміна оперативної пам'яті ноутбуці на більш швидкісну.
  • Установка жорсткого диска більш швидкісного, або SSD. Від них безпосередньо залежить взаємодія всіх деталей ноутбуків і нетбуків. Жорсткі диски в ноутбуках завжди відстають у розвитку. ОП і процесори випускаються і удосконалюються в 5 разів швидше. Тому не витрачайте свої фінанси даремно!
  • Модернізація ноутбука це також заміна батареї. Всім ВАЖЛИВО щоб заряд батареї був не менше 3-х годин. Якщо у Вас менше 3-х годин тримає батарею ноутбук, тоді звертайтеся до нас.
    Порада: Приводи DVD модернізувати не має сенсу. Зараз час флешок і SSD накопичувачів.


Коли модернізація в ноутбуці буде закінчена, швидкість роботи поліпшеного ноутбука буде набагато швидше. Іноді слід не тільки покращувати, апгрейдити, модернізувати продуктивність ноутбука, але і замінити матрицю ноутбука на більш сучасну. Передача кольору стане набагато краще, а також покращиться кут огляду матриці ноутбука.

Звертайтеся в Мережу Сервісних Центрів «Аріс» і наші інженери поліпшать, модернізують, справлять апгрейд Ваших ноутбуків.

Модернізація ноутбука в Одесі, Харькове, Маріуполі, Кривом Роге, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Николаеве, Херсоне, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо