Установка, переустановка, настройка Windows, виндовс xp, 7, 8, 8.1, 10 на ноутбук

Встановити Віндовс 7 на ноутбук. Комп'ютерний майстер виїде до Вас і встановить Windows 8, 10 на ноутбук або нетбук. Установка Windows 7 на ноутбук проводиться за 1 годину.

Велика частина ноутбуків в країнах СНД працюють на системі віндовс. Іноді для цієї операційної системи потрібна установка, перевстановлення, настройка Windows, виндовс xp, 7, 8, 8.1, 10 на ноутбуці. Windows, виндовс xp, 7, 8, 8.1, 10 потрібно перевстановлення не так часто. На сьогоднішній день точаться суперечки, яка операційна система краще - Windows xp, 7, 8, 8.1, 10 або Linux. Багато хто вважає, що краще встановлювати на ноутбук ОС Linux, але для звичайного користувача Віндовс xp, 7, 8, 8.1, 10 звичніше і зрозуміліше.

Велика частина користувачів намагається перевстановити ОС Віндовс на ноутбук своїми силами. Після такого налаштування операційної системи ноутбук може працювати некоректно:

  1. Проблемна робота ноутбука.
  2. Неправильно поставлені драйвера пристроїв ноутбука.
  3. Зависання ноутбука.
  4. Нестандартне розрішення матриці ноутбука.
  5. Втрата персональних даних.
  6. Проблема з запуском встановлених програм.
    Правильна установка Віндовс на ноутбук, займає близько однієї години. Установка Windows на ноутбук, повинна проводитися з драйверами для ноутбука, програмами для ноутбука, налаштуванням WI-FI, налаштуванням периферійних пристроїв. Якщо установка виндовс на ноутбук зроблена грамотно, тоді встановлений виндовс на ноутбук, пропрацює багато років без збоїв.

Установка Windows на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Звертайтеся до нас в сервісний центр «АРІС», і наші фахівці встановлять ОС Віндовс якісно і надійно.

Залишити відгук

Ми ремонтуємо