Заміна кнопок і клавіш клавіатури ноутбука.

Під час використання ноутбука, на клавіатуру потрапляє рідина, клавіатуру можна залити, на клавіатуру потрапляє різне сміття, з клавіатури можна виламати одну клавішу або кілька кнопок. Не обов'язково замінювати клавіатуру ноутбука, якщо поламалася кнопка на клавіатурі. Можна зробити заміну кнопки клавіатури ноутбука. Ремонт клавіші ноутбука процес делікатне. Щоб зробити заміну кнопки ноутбука, потрібна сама клавіша ноутбука голка і скріпка.

Варіанти ремонту або заміни кнопок клавіатури:

  1. З клавіатури випала клавіша. Якщо кріплення кнопки клавіатури на місці, а клавіша просто випала з пазів, ви можете самостійно встановити клавішу на місце.
  2. Коли пластикові кріплення клавіші виламані, потрібно звертатися в наш сервісний центр «АРІС». Ми підберемо і замінимо відповідну кнопку клавіатури ноутбука. Якщо клавіш на клавіатурі виламано дуже багато, тоді ремонт кнопок недоцільний. У цьому випадку буде вигідніше не ремонтувати клавіші ноутбука, а повністю провести заміну клавіатури.
  3. Кілька кнопок перестали працювати. Клавіші перестають працювати тоді, коли струмопровідні доріжки замкнуті або пошкоджені. Також кнопки перестають реагувати на натискання при попаданні сторонньої рідини на клавіші ноутбука. При даних проблемах з клавіатури знімаються всі кнопки і клавіші. Проводиться ремонт або заміна кнопок і клавіш ноутбука. Потім все збирається і клавіші встановлюються на місце.
  4. Зіпсований шлейф. Ремонт кнопок і клавіш недоцільний.
  5. Сміття під клавішами клавіатури. Чистку кнопок клавіатури ви можете виробляти самостійно. Для очищення клавіш, вам буде потрібно пензлик і пилосос.

Наш сервісний центр «АРІС», проводить ремонт кнопок клавіатури, а також заміну клавіш. У нас в наявності велика база донорів і комплектуючих. Якщо виникнуть проблеми з клавішами, ми завжди будемо раді допомогти.

Заміна кнопок і клавіш клавіатури ноутбука в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Залишити відгук

Ми ремонтуємо