Ремонт жорсткого диска ноутбука, заміна диска.

Ремонт жорсткого диска ноутбука. Звертайтеся до нас в Мережу Сервісних Центрів АРІС, і ми зробимо ремонт жорсткого диска ноутбука. Ремонт жорсткого диска або заміна жорсткого диска ноутбука, проводиться за 1 день.

Варіанти вихoда з стрoя і зaміни жесткoгo дискa ноутбукa.

 1. Дивний звук шум або хруcт вінчестера. З'являється при працюючому ноутбуці або перенесення даних.
 2. Ноутбук не може визначити чи знайти жорсткий диск. Можливо завантажувальна область жорсткого диска зіпсована. Також міг згоріти контролер жорсткого диска ноутбука або в биосе обраний інший «гвинт».
 3. При виборі розділів жорстких дисків видає помилку або напис «диск не відформатовано». Це може говорити про те, що розділ диска посипався або видалений.
 4. Якщо при роботі нутбукa Bи зaмeтілі, що ноутбук «завісаeт» або «гальмує», можлива поломка в жорсткому диску ноутбука. Це проявляється по різному: «сині екрани смерті", не відкриваються програми, файли не копіюються.


Через що потрібно замінювати чи ремонтувати жорсткий диск ноутбука.

 • Сильне нагрівання жорсткого диска. Може пошкодити двигун, контролер, поверхня в жорсткому диску.
 • Механічний удар, втрата ноутбука або жорсткого диска.
 • Попадання в герметичну камеру жорсткого диска бруду. Призводить до зльоту головок.
 • Коротке замикання контролера харчування. Буває при помилковому підключенні проводів до жорсткого диска.
 • Підвищена напруга. Призводить до поломки жорстких дисків через магнітного поля або замикання.
 • Заміна жорсткого диска через відпрацьованого терміну експлуатації.

Щоб якомога рідше замінювати жорсткий диск робимо так:

 • Коли встановлюєте Windows, жорсткий диск розділяйте на мінімум 2 диска.
 • Напруга при роботі вінчестера має бути стабільним.
 • Уникайте ударів і падінь ноутбуків. Навіть невелика вібрація, може пошкодити поверхню жорсткого диска. Це призведе до ремонту або заміні вінчестера.
 • Щоб не робити ремонт або заміну жорсткого диска ноутбука дотримуйтесь робочу температуру жорсткого диска. Вона не повинна перевищувати 50-60 градусів.

Звертайтеся в нашу Мережу Сервісних Центрів «Аріс» і ми відновимо, відремонтуємо або замінимо Ваш жорсткий диск ноутбука.

Ми ремонтуємо, замінюємо жорсткі диски ноутбуків таких моделей як: Acer, Asus, Lenovo, MSI, Apple, Toshiba, HP, Samsung, Sony, Dell.

Ми ремонтуємо, замінюємо жорсткі диски ноутбуків в таких містах: Одеса, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Кіровоград, Черкаси, Полтава, Суми, Чернігів, Вінниця, Житомир, Луцьк, Рівне, Тернопіль , Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Маріуполь, Іллічівськ.

Залишити відгук

Ми ремонтуємо