Налаштування Wi-fi на ком'ютера або ноутбуці

На сьогоднішній день, існує два способи підключення до мережі Інтернет: проведення кабелю або використання бездротового протоколу передачі даних Wi-fi. Кожен користувач, який працює з комп'ютером, рано чи пізно стикається з проблемою підключення до інтернету, але наші фахівці готові виконати весь комплекс необхідних робіт, для того щоб ви могли використовувати весь потенціал свого пристрою.

Переваги використання Wi-fi

Економія місця;

Вам не потрібно проводити інтернет кабель, завдяки чому, вдасться заощадити простір будинку або в офісі;

Відмінна швидкість;

Робота мережі інтернет буде прямо залежати від того, який спосіб підключення ви вибрали. Для того щоб швидкість передачі даних була максимальною, рекомендується встановити і налаштувати Wi-fi.

Захист комп'ютера;

Завдяки стандарту захисту WPA-PSK всі дані, що зберігаються на вашому комп'ютері, будуть захищені від несанкціонованого доступу сторонніх користувачів.

З'єднуватися з кількома пристроями

Незалежно від того, з якого саме гаджета ви збираєтеся здійснити вхід в інтернет, підключення буде доступно після введення ключа доступу мережі. Щоб встановити роутер, потрібно мати: бездротовий комутатор, мережеву карту Wi-fi, точку і порт доступу до мережі інтернет, антену.

Налаштування Wi-fi. якість сигналу

У тому випадку, якщо настройка маршрутизатора буде виконана неправильно, то ви не зможете повноцінно використовувати всі можливості мережі інтернет. Це може бути представлено як відсутності доступу, обмеження підключення, необхідності проведення повторних налаштувань. Фахівці нашої компанії виконають оперативну і якісну настройку Wi-fi, завдяки чому, користувач в будь-який час зможе заходити в інтернет і здійснювати пошук, обробку і сортування потрібної інформації на максимальній швидкості. Для великих офісів або житлових приміщень установка і настройка одного Wi-fi роутера часто є недостатньою, тому як обмежується площа покриття, або знижується якість з'єднання з інтернетом. Ми готові запропонувати вам послугу - настройка Wi-fi репитера. У кілька етапів проводяться такі роботи.

 • Пошук підходящої точки доступу;
 • Підключається точка доступу до Wi-fi;
 • Налаштовується безпеку Wi-fi за допомогою спеціального ключа доступу;
 • Перевіряється якість та стабільність роботи інтернет з'єднання.
 • Безпека мережі. Налаштування Wi-fi

Для того щоб зробити своє підключення максимально безпечним, необхідно провести настроювання спеціального протоколу Wi-fi, що дозволить уникнути підключення до вашої мережі сторонніх користувачів, і зловмисників. Це пов'язано з тим, що при відсутності настройки протоколу безпеки, що проходить через роутер інформація не буде зашифрована, а значить, її можуть прочитати сторонні. Треті особи можуть скористатися вашими паролями облікових записів, різними особистими даними і документами, що зберігаються на комп'ютері, що спричинить їх використання в особистих цілях інших користувачів.

Професіонали нашого сервісу виконають настройку безпеки вашого Wi-fi, завдяки чому ви зможете без будь-яких побоювань використовувати свій інтернет для зберігання і знаходження інформації.

Ми надаємо широкий спектр послуг з налаштування Wi-fi:

 1. Підключення, твір робіт з налаштування і прошивці маршрутизаторів Wi-fi;
 2. Установку мережевої карти Wi-fi на комп'ютері або ноутбуці клієнта;
 3. Установку всіх необхідних улит і драйверів для пристрою доступу до мережі;
 4. Налаштування локальних бездротових мереж на комп'ютері;
 5. Налаштування функціонування Wi-fi;
 6. Роботи по підключенню до мережі всіх використовуваних гаджетів - комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів, планшетів.


Щоб забезпечити максимальний захист свого пристрою і особистих даних, наш сервіс пропонує своїм клієнтам додаткові послуги по встановленню та налагодженню антивірусних програм. Завдяки використанню такої програми ви зможете убезпечити свій комп'ютер від різних вірусних атак, черв'яків і інших проблем.

Всі роботи з налаштування та встановлення мережі Wi-fi виробляються за пару годин, що дозволяє клієнту істотно заощадити свій дорогоцінний час і сили, а також отримати можливість користуватися послугами інтернет на максимальній швидкості. Дізнатися вартість наданих нашою компанією послуг, а також оформити заявку, ви можете, зв'язавшись по телефону з нашими менеджерами, які нададуть якісну консультацію. Ми дбаємо про наших клієнтів, і тому надаємо виключно професійні послуги з налаштування та встановлення Wi-fi, щоб ви могли користуватися всіма перевагами інтернет мережі в будь-який зручний для себе час.

Налаштування Wi-Fi в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 16:49

Залишити відгук

Ми ремонтуємо