Установка Windows, настройка, оновлення, активація

Установка Віндовс (Windows) на комп'ютер або ноутбук у Вашому місті. Наш майстер приїде до Вас і встановить Віндовс (Windows) на ваш ноутбук. Установка Віндовс (Windows) триває не довго. Ми також надаємо гарантію на установку Віндовс (Windows) на планшет, ноутбук, комп'ютер.

Сьогодні багато користувачів комп'ютерів та ноутбуків користуються операційною системою Windows. У країнах СНД Windows найбільш популярна. ОС Windows при грамотній установці і правильному налаштуванні працює стабільно і без зависань.

Не кожна людина може правильно встановити ОС Windows. Багато хто не знає, що при установці і настройці ОС Windows, потрібно додатково встановлювати і налаштовувати програми, драйвера, антивірус, архіватори. Якщо після установки Windows не налаштувати програми, драйвера, антивірус, архіватори, тоді ОС Windows7, WindowsXP, Windows 8 або Windows 10 нормально працювати не будуть.

Довірте установку і настройку Windows 7 ОС Windows XP, Windows 8, Windows 10 комп'ютерним майстрам сервісного центру «АРІС».

  1. Наш комп'ютерний майстер приїде до Вас безкоштовно.
  2. Комп'ютерний майстер приїжджає завжди вчасно.
  3. Комп'ютерний майстер встановить і налаштує ОС Windows7, Windows XP, Windows 8 або Windows 10.
  4. Комп'ютерний майстер встановить і налаштує програми, драйвера, антивірус, архіватори.
  5. Звертайтеся в наш сервісний центр і наші фахівці приїдуть до Вас і грамотно налаштують Ваш ноутбук або комп'ютер.

Установка Windows в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:48

Залишити відгук

Ми ремонтуємо