Встановити Віндовс на комп'ютер

Установка операційної системи Віндовс - гарантія зручності роботи з комп'ютером.

Без операційної системи комп'ютер втрачає звичний для користувача інтерфейс, працювати з таким пристроєм просто неможливо. Вибір оптимальної ОС повністю залежить від вимог клієнта. Але сьогодні складно сперечатися з тим, що Віндовс - світовий лідер серед операційних систем, що дозволяє насолоджуватися усіма можливостями вашого комп'ютера.

Різні версії Віндовс мають як переваги, так і недоліки. Пов'язано це, в тому числі, і з необхідністю регулярно заново систему для максимально адекватної роботи пристрою. Забезпечити надійність і високу швидкість функціонування комп'ютера може тільки переустановка системи, проведена справжніми професіоналами.

Наша компанія готова прийти на допомогу кожному бажаючому встановити нову ОС на комп'ютері. Ви можете вибрати будь-яку версію Віндовс, яка буде для вас найбільш зручною і приємною у використанні. Процес установки і настройки Віндовс 8 на комп'ютер здійснюється за допомогою форматування жорсткого диска. Диск буде розділений на два розділи FAT 32 і NTFS, що дозволяє убезпечити роботу системи і захистити пристрій від випадкових помилок користувача.

Ми пропонуємо кожному клієнту:

  1. Консультації щодо вибору операційної системи. Сумніваєтеся, який саме Віндовс оптимально підійде для роботи і розваг, виходячи з технічних особливостей машини.
    Установка ОС, обраної користувачем.
  2. Налаштування необхідних драйверів і утиліт, які гарантують сумісність з усіма програмами і пристроями.
  3. Очищення комп'ютера від застарілих файлів і невикористовуваних програм, залишків старих вірусів і іншого «сміття».
  4. Можливість бути твердо впевненими в тому, що після переустановлення всі файли користувача залишаться в цілості й схоронності.
  5. Налаштування Віндовс на комп'ютері згідно з вашими побажаннями і вимогам.
  6. Установку Віндовс на комп'ютер

Професіоналами нашої компанії здійснюється установка ОС Віндовс будь-якої з модифікацій:

Віндовс 7, 8, 10;
Віндовс 2000;
Віндовс 2003;
Віндовс Vista;
Віндовс 2000 server;
Віндовс 2003 server;
Віндовс XP;
Якщо ви хочете перевстановити операційну систему самостійно, будьте готові до того, що процес займе від декількох годин до декількох днів. При цьому немає ніякої гарантії, що результат вам сподобається і буде дійсно хорошим. Не ризикуйте збереженням вашого комп'ютера - довірте настройку і установку Віндовс професіоналам нашої компанії. Для нас ця процедура не займе багато часу. Досить буде пари годин, щоб ви могли знову працювати або розважатися на своєму персональному комп'ютері.

Наша компанія може надати клієнтам переустановку всіх існуючих на сьогодні версій ОС Віндовс від ХР до Віндовс 10.

Налаштування Віндовс на комп'ютері

Встановити і провести настроювання операційної системи не складно, якщо за справу беруться досвідчені професіонали, здатні усунути будь-які неполадки і вичавити максимум з можливостей вашого комп'ютера. Відзначимо також, що якісна настройка - це гарантія швидкої роботи комп'ютера і відсутності будь-яких проблем з пристроєм. Переінсталюйте систему в нашій компанії - і забудьте про «зависанні» і повільному функціонуванні.

Віндовс - найпоширеніша у світі операційна система, установка і настройка якої може відняти всього кілька годин. Зв'язавшись з нашими фахівцями, ви отримуєте унікальну можливість отримати в користування комп'ютер з операційною системою, встановленою згідно з вашими побажаннями.

Виберіть переустановку Віндовс ХР, якщо ви шанувальник класики і потребуєте захищеному багато користувачів режимі на комп'ютері. Існує кілька версій ХР, оновлених і доопрацьованих, спеціально адаптованих для корпоративних або приватних користувачів. Також в ХР поділ кілець захисту гарантує безпеку для ядра операційної системи.
Встановити Віндовс 7 сьогодні вирішує більшість користувачів в світі. Цю операційну систему легко перевстановити, вона ідеально підходить для корпоративного використання і відрізняється приємним і зрозумілим інтерфейсом.
Віндовс 8 стала першою в світі операційною системою, яка працює з інтерфейсом Metro. Перевстановити саме цю версію необхідно, якщо ви купуєте пристрій з сенсорним екраном і готові до новизни даної системи.
Віндовс 10 - остання новинка від Microsoft, яка стала єдиною ОС для всіх пристроїв.
Співробітники нашої компанії можуть встановити на ваш комп'ютер і інші версії Віндовс, якщо ви того побажаєте. Подбайте про комп'ютер заздалегідь - зверніться за допомогою до професіоналів, що гарантує швидку і якісну переустановку і настройку операційної системи Віндовс.

Установка Віндовс на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 09:12

Залишити відгук

Ми ремонтуємо