Встановити Windows на ноутбук

Ще кілька років тому, наявність особистого персонального комп'ютера вдома, нехай і дуже значних розмірів, було великою перевагою і означало можливість насолоджуватися різними програмами і додатками, іграми і музикою. Установка нової іграшки була цілою подією, адже тоді і Інтернет був великою рідкістю.

Сьогодні особистий ноутбук, а то і кілька, планшет, смартфон та інші гаджети - нормальне явище, яким вже нікого не здивуєш. Розширити можливості пристрою можна, якщо налаштувати Windows на ноутбук, встановивши найбільш зручну для вас операційну систему.

Установка Windowsна ноутбук

Зараз складно уявити собі роботу ноутбука без Windows. Перевстановлення цієї операційної системи дозволяє працювати з усіма звичними для вас програмами і додатками, розважатися і працювати за допомогою ноутбука.

Перші версії Windows з'явилися більше 30 років тому і представляли собою не самостійну операційну систему з унікальними налаштуваннями, а лише розширення до ОС DOS. Встановити подібне розширення - означало допомогти комп'ютера справлятися з багатозадачністю і поліпшити його інтерфейс.

Наші фахівці проводять якісну установку і переустановку операційної системи Windows на ноутбук всього за пару годин, після чого наші клієнти можуть, не витрачаючи свого особистого часу і сил, почати використовувати весь мощностной потенціал свого пристрою.

Ми виробляємо установку всіх модифікацій ОС Windows:

Windows Vista;
Windows XP;
Windows 7;
Windows 8;
Windows 10;
Windows 2003;
Установка Windows починається з форматування жорсткого диска ноутбука, після чого, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, професіонали нашого сервісу здійснюються розбивку жорсткого диска на відповідні розділи NFTS або FAT32. По завершенню підготовчого процесу, проводиться установка операційної системи Windows. Додатково встановлюються всі необхідні Улити і драйвера для повноцінної роботи комп'ютера.

Найпопулярніші операційні системи Windows на сьогодні:

  • Windows XP. Цій операційній системі вже ні багато, ні мало, а цілих 15 років. Вона зазнала досить серйозні зміни в 2005 році, але, незважаючи на появу великої кількості нових систем, ХР і раніше актуальна і щодня встановлюється на тисячах комп'ютерів.
  • Windows Vista стала наступною після ХР новинкою, але не особливо «прижилася» переважно через нестандартного інтерфейсу. Технічні можливості системи також викликали питання у користувачів, але візуальна складова виявилася вирішальною.
  • Windows 7. Ця ОС дозволяє працювати з усіма додатками і можливостями від ХР, входячи в певний режим. Система має свої особливості і нові можливості, які особливо припали до смаку клієнтам. «Сімка» є однією з найбільш часто встановлюються операційних систем, завдяки якій ноутбук може працювати досить швидко і легко, зі звичним інтерфейсом.
    Windows 8 відрізняється тим, що саме в цій ОС була скасована кнопка «Пуск» і традиційний робочий стіл доповнений інтерфейсом Metro, який став по-справжньому революційним. Налаштування Windows на ноутбук цієї версії вибрали мільйони користувачів у всьому світі.
  • Windows 10 - новинка від Microsoft, покликана об'єднати всі гаджети (смартфони, планшети, ноутбуки і будь-які інші пристрої). Також це перша операційна система, установка якої доступна не тільки з серверів компанії, але і безпосередньо з комп'ютерів користувачів.


Налаштування Windows на ноутбуці

Windows - найбільш поширені в світі операційні системи з дружнім до користувача інтерфейсом. Установка Windows означає адекватне і швидке функціонуваннябільшості програм і програм, розширень і драйверів, яким не потрібні будуть додаткові налаштування.

Відзначимо, що самостійно встановити або перевстановити Windows можна, але цей процес забере у користувача чимало часу, до того ж, може призвести до несподіваних наслідків. Саме тому настройку і переустановлення операційної системи краще довірити досвідченим професіоналам, які з легкістю усунуть будь-які можливі проблеми і гарантують вам високу якість установки ОС.

Зверніться в нашу компанію - і ви отримаєте:

Можливість налаштувати Windows на ноутбук руками справжніх фахівців, знайомих з тонкощами цього процесу.
Швидку і результативну переустановку операційної системи оптимально підходить для вас версії.
Можливість встановити найостаннішу ОС Windows з усіма необхідними оновленнями.
Установки системи.
Переінсталюйте операційну систему з нами - і насолоджуйтеся роботою вашого ноутбука!

Установка Windows на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 08:48

1 Коментар

  • Comment Link Олеся Четвер, 17 листопада 2016 19:07 posted by Олеся

    Викликала майстра в суботу, 22.10. Приїхав в точний час, дуже пунктуальний. Обслуговування мені дуже сподобалося, зробив досить швидко установку вінди 10, дав консультації по користуванню пакетами прикладних програм і як правильно застосовувати процесор. Після установки багато робочі моменти стали доступні, спритніше працює ноут і швидко відкриваються сторінки браузерів і папки самого ноута. Ставлю 5 +.

Залишити відгук

Ми ремонтуємо